12 Temmuz 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Her şey Marmaris için”
16 Ocak 2009 Cuma 00:16

“Her şey Marmaris için”

Marmaris Demokrat Parti İlçe Başkanı, Yönetim kurulu üyeleri ve DP Marmaris Belediye Başkan adayı İzzet Ünsal Demokratik Sol Parti ve Milliyetçi Hareket Partisine nezaket ziyaretinde bulundu.

Marmaris Demokrat Parti İlçe Başkanı, Yönetim kurulu üyeleri ve DP Marmaris Belediye Başkan adayı İzzet Ünsal Demokratik Sol Parti ve Milliyetçi Hareket Partisine nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaret esnasında konuşan Ünsal “Seçimden sonra Başkan seçilirsem partileri ziyaret edeceğimi sorunlarını ve çözüm önerilerini dinleyeceğimi söylemiştim. Ziyaretlerimize seçimden önce başlama kararı olduk. Sonuçta Her şey Marmaris için” dedi.

Yerel seçimlerden sonra başkan seçilirsem tüm siyasi partileri ziyaret edeceğini söyleyen Demokrat Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı İzzet Ünsan, DP Marmaris İlçe Örgütü Başkanı Mustafa Balcı, Yönetim kurulu üyeleri Mutlu Ayhan, Oktay İstanbulluoğlu ve Eski DP Muğla İl Başkanı Hasan Engin ile birlikte Demokratik Sol Partiyi nezaket ziyaretinde bulundu. İyi dileklerin belirtilmesinin ardından samimi tavırlarıyla bilinen Ünsal “Ziyaret esnasında konuşan Ünsal “Seçimden sonra Başkan seçilirsem partileri ziyaret edeceğimi sorunlarını ve çözüm önerilerini dinleyeceğimi söylemiştim. Ziyaretlerimize seçimden önce başlama kararı olduk. Marmaris'i hep birlikte nasıl yönetiriz onu konuşmalıyız. Dileğimiz Marmaris'in kazanmasıdır. Seçimlerden sonra Siyasi Parti Başkanlarının emrinde olacağım. Her türlü çözüm önerisine açık olacağım” dedi. Çarşamba günü Marmaris Belediye Başkan Adayını Kenan Değertaş olarak açıklayan DSP Marmaris İlçe Başkanı Halil İbrahim Erdemir “Demokrat Partililere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Başkanlık yarışında başarılar dilerim. Olması gerekende budur” dedi.
Demokrat Parti Marmaris İlçe Örgütü Başkanı Mustafa Balcı “Bu demokratik bir yarıştır. Sistemden kaynaklanan bir yarıştır. Özünde her şey Marmaris için. Biz üstlenmekte olduğumuz rollerimizi doğru şekilde oynayabilirsek Marmaris'in yararına olacaktır. Bizim sorumluluğumuz sadece Marmaris'te değildir. Tüm ülkeyle bağdaşmaktadır. Adayların Marmaris için güzel projeler üreteceğine inanıyorum. Allah çıktığımız bu yolda bizi utandırmasın” dedi.

Bütün Adaylar kol kola dolaşsınlar
DPliler DSP ziyaretinin ardından saat dört civarlarında MHP'ye nezaket ziyaretinde bulundular. Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyaret esnasında MHP İlçe Başkanı Gürbüz Gürcoşkun “Bizde adayların barış içinde olmasını istiyoruz. Hatta adayların ayrı ayrı değil de beş aday varsa beşi de kol kola halkın sorunlarını dinlemesini istiyoruz. Marmaris'te CHP AKP kavgası konuşuluyor. Bunun son bulmasın istiyoruz” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ