27 Ocak 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hem sanat hem tatil
11 Kasım 2008 Salı 10:31

Hem sanat hem tatil

Muğla'nın Marmaris ilçesinde yerli ve yabancı turistlere kültür ve sanat faaliyetleri ile tatil imkanı sunuluyor.

“Kalimerhaba Uluslararası Dostluk İşbirliği ve Tanıtma Derneği” ve iki seyahat acentesinin işbirliğiyle “Kültür Sanat Turizmi” adı altında bir tatil paketi hazırlandı. Bugün başlayacak bir haftalık tatil paketi kapsamında Marmaris'e gelecek konukların, içerisinde sauna, hamam, oyun salonu ile sanat atölyesinin de yer aldığı üç yıldızlı otellerde yarım pansiyon konaklayacak, her ay farklı bir güzel sanatlar sergisi açılacak.


Konuyla ilgili bir açıklama yapan tiyatro ve sinema oyuncusu Selma Sonat, ünlü isimleri Marmaris'e çekerek tanıtımına katkı sağlamak istediklerini belirterek, “Tatil için gelecek sanatçı ve aydınlarımızın fikirleri Marmaris'e katkı sağlayacak. Ünlü isimler, bir nevi ilçenin tanıtım elçisi olacak. Kış turizmi hareketlenecek. Sanatçılar, doğayla baş başa gürültüden ve stresten uzak mekanlarda dinlenecek belki de yeni esreler üretecek. Kim bilir, belki de doğal bir film seti olan Marmaris'te filmler çekilecek. Kısacası inanıyorum ki 'Sanat tatili' güzel şeylere vesile olacak” şeklinde konuştu.

1 haftalık tatil paketinin 250 YTL olduğu öğrenilirken; organizenin iki ayrı seyahat acentesi tarafından birlikte düzenlendiği belirtildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ