13 Aralık 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
‘Hedefimiz üç hilali belediyeye dikmek’
23 Ekim 2017 Pazartesi 11:42

‘Hedefimiz üç hilali belediyeye dikmek’

MHP Marmaris İlçe Başkanlığı mahalle sorumlularını tanıtma ve kaynaşma toplantısı düzenledi.

MHP Marmaris İlçe Başkanlığı mahalle sorumlularını tanıtma ve kaynaşma toplantısı düzenledi.

Pazar günü sabahı Kırçiçeği Restaurant’ta düzenlenen kahvaltılı toplantı MHP Marmaris İlçe Teşkilatı yönetimi başta olmak üzere, belde ve kırsal mahallelerden gelen partililerin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

MHP Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci, Bozburun’a Halil Yılmaz, Selimiye’ye Günay Keleş, Hisarönü’ne Servet Kaptan, Bayır’a Hüseyin Ege, Osmaniye’ye Mehmet Yücel, Turunç’a Yaşar Kara, İçmeler’e Aziz Ceylan, Armutalan’a Necdet Karacaer, Beldibi’ne İmdat Yorulmaz ve Çamlı’ya Berkay Özer’in mahalle sorumlusu olarak atandığını açıkladı.

Kahvaltıdan sonra bir konuşma yapan Kalemci; ‘Buradaki toplanma amacımız, birlikte kahvaltı yapıp kaynaşmak ve mahalle sorumlularımızı tanımak içindi. Önümüzdeki 2019 yılında yapılması beklenen seçimlere iyi bir şekilde hazırlanmak zorundayız. Ülkücü büyük düşünür ama küçükten başlar. İnanmak başarmaktır. Bizlerin ilk hedefi Marmaris Belediyesi’ne üç hilali dikmek olacaktır. Bulunduğumuz toplum içinde başarılı olmak istiyorsak kendimizi en iyi şekilde yetiştirmek zorundayız. MHP her zaman devletin ve milletin yanında olmuştur. 48 yıllık tertemiz geçmişi olan ve devletiyle barışık olmuş, berrak inancıyla hiçbir cemaatin ve tarikatın kucağında olmamıştır. İçimize sızılmaya çalışılmış ancak ayrık otları temizlenmiştir. Bizler Türkiye sevdalısıyız. Konu vatan-millet olunca fedakarlıkta sınır tanımayız. Teslimiyet nedir bilmeyiz, secdeden başka hiçbir yerde eğilmeyiz. Bizim milliyetçilik anlayışımız Türk milletine karşı engin saygı ve sevgi duymak, hizmet aşkı taşımak şeklindedir. Başbuğ derki; ‘Ülkücüler insanlık alemi içerisinde ne uşak olmayı ne de başkalarını uşak olarak kullanmayı kabul etmeyen şerefli bir bayrağın taşıyıcısıdır’. Bizler liderimizin yürüdüğü yolda tereddüt etmeden arkasında bayrak direği gibi dimdik duruyoruz. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına hepinize en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum, Ne mutlu Türküm diyene’ sözleriyle konuşmasını tamamladı.

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Marmaris Belediye Başkan Adayı Kim Olsun?
RÖPORTAJ