28 Ocak 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HEAT STEAK HOUSE SELİMİYEDE
06 Haziran 2019 Perşembe 12:21

HEAT STEAK HOUSE SELİMİYE'DE

Uzun yıllar Marmaris'te restaurant ve kasap işletmeciliği yapan Şencan ailesinin yeni mekanı H'eat Steakhouse Selimiye'de et sevenlerin yeni adresi olaca
Uzun yıllar Marmaris'te restaurant ve kasap işletmeciliği yapan Şencan ailesinin yeni mekanı H'eat Steakhouse Selimiye'de et sevenlerin yeni adresi olacak.  Hasan ve Ömer Şencan'ın sahibi olduğu işletmede kalite ve uygun fiyatı bir arada bulmak mümkün. H'EAT Steak House'un açılışına Marmaris'in iş ve siyaset dünyasından bir çok isim katılırken, Selimiye halkının da ilgisi yoğun oldu.
whatsapp-image-2019-06-06-at-10.02.49.jpeg
BOL KAZANÇLAR DİLİYORUM
Açılışta konuşan Marmaris Esnaf Kredi Kooperatifi Başkanı Mehmet Şencan, “Selimiye'de eksikliği duyulan ve kaliteden asla ödün vermeden en iyi hizmeti vermek adına açılan yeni mekanımız  hayırlı olsun, başarılar ve bol kazançlar diliyorum” dedi.
whatsapp-image-2019-06-06-at-10.05.43.jpeg
TAKDİRLİK BİR GAYRET
Şencan'ın ardın söz alan Marmaris Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İbrahim Tarım,  “Dostluklarından dolayı mekan sahiplerini tebrik ediyorum. Selimiyemizde açılan her müessese bize ümit veriyor. Cesaretle istihdam olanakları ortaya koyma adına yapılan her gayret takdire şayandır. Böyle bir dönemde ben de varım demeleri çok kıymetli. Allah hayırlı, bereketli işler nasip eylesin. Allah yolunuzu açık etsin” diye konuştu.
USTA ELLERDEN LEZİZ MENÜLER
HEAT Steak House'da geleneksel ocakbaşı lezzetlerinin yanı sıra 30'u aşkın et ile yapılan yemekler müşterilerin beğenisine sunuluyor. Restoranda kullanılan etler, aynı zamanda kasap olan Şencan ailesinin onayını aldıktan sonra mutfağa giriyor.
whatsapp-image-2019-06-06-at-10.05.44.jpeg
HİZMETE HAZIRIZ
İşletmeci Hasan Şencan, 'Uzun yıllardır bir restoran tecrübemiz oldu. Kasaplıkta herkesin bildiği gibi baba mesleğimiz. Bizler iyi bildiğimiz bu her iki işi birleştirerek Selimiye'de yep yeni bir mekan oluşturduk. Müşterilerimizi yeni mekanımızda ağırlamaktan mutlu olacağız. Yakın ilgi gösteren Selimiye halkına da hayırlı sezonlar diliyorum' dedi.
whatsapp-image-2019-06-06-at-10.05.41.jpeg
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ