12 Temmuz 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Haydi, Anne-Babalar panele
14 Ocak 2009 Çarşamba 22:23

Haydi, Anne-Babalar panele

Çağdaş nesillerin yetişmesinde okulöncesi eğitimin önemini her fırsatta vurgulayan, 1999 yılından itibaren verdiği hizmetle ve deneyimiyle mutlu ve güvenli çocuklar yetiştiren Akvaryum Çocuk evi sahibi ve kurucusu Sosyolog Zuhal Güven 2009 yılının ilk pan


Derya ÇAVUŞ
Konusunun; “Korkular ve Çocuk. Gelişen özgüven ve cesaret duyguları nasıldır? Neler yapmalıyız?” olan Anne-Baba Eğitim Paneline tüm anne babaları davet eden Zuhal Güven, “Bu paneller çok eğitici ve bilgilendirici oluyor. Panele katılan velilerimiz bizlerle yaşadıklarını paylaşıyorlar ve bunların üzerine de konuşuyoruz. Benim sunumum dışında velilerimizin hazırladığı sorularla da güzel bir boyut kazanan panelimiz daha bilgilendirici hale geliyor. Ve hepsi akıllarındaki soru işaretlerine bir cevap bularak buradan ayrılıyorlar” dedi. Bu güne kadar onlarca panel düzenleyen Zuhal Güven, bugün saat 17'de, Akvaryum Çocuk evi'nde gerçekleşecek olan bu panelin de öncekiler gibi ücretsiz olduğunu vurguladı.

Anne-Babalara yardımcı TV programı
Eğitim konusunda fazlasıyla aktif olan Sosyolog Zuhal Güven, aynı zamanda Marmaris TV'de yayınlanan “Sevgi Bağı” adlı programıyla anne-babalara yardımcı oluyor. Anne-Baba eğitimine yönelik sosyal konuların işlendiği programda, anne-babaların çocuk yetiştirmedeki güçlüklerine yardımcı olan Güven, renkli konuklarıyla da sıcak bir sohbeti ekranlarınıza taşıyor. Arzu ederseniz sizler de evlerinizden izlediğiniz bu programa konuk olabiliyor veya telefonla bağlanabiliyorsunuz. Sizler de “Bilinçli Anne-Baba nasıl olabilirim?” diyorsanız her Salı, saat 17:20'de Marmaris TV'de yayınlanan bu programı kaçırmamanızı öneririz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ