12 Temmuz 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Havuzda yıldızlar geçidi
25 Nisan 2015 Cumartesi 11:39

Havuzda yıldızlar geçidi

Geleceğin yıldızları Marmaris’te kulaç atıyor.. 23 Nisan Çocuk Şenlikleri Yüzme Yarışları'nın Türkiye finali, Marmaris’te başladı.

Havuzda yıldızlar geçidi

Geleceğin yıldızları Marmaris’te kulaç atıyor.. 23 Nisan Çocuk Şenlikleri Yüzme Yarışları'nın Türkiye finali, Marmaris’te başladı. Açılış geçişi ve seremonisi dün yapılan Yarışlar için ilçeye 375’i sporcu yaklaşık bin kişi geldi.

Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından organize edilen ve Marmaris Belediyesi Yüzme Eğitim Merkezi'nin ev sahipliği yaptığı yarışların açılış töreninde görev alan hakemler ve yarışacı sporcular geçiş yaptı. Organizasyonun ilk gün yarışlarında dereceye giren sporculara madalyaları Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Köksal ve Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Ahmet Kocabıyık tarafından takdim edildi. 

Yarışlara 101 kulüpten 11-12 yaş grubu 375 sporcunun katıldığı, kızlarda 648, erkeklerde ise 650 olmak üzere bin 298 bireysel yarış yapılacağı bildirildi. 

Öte yandan 26 Nisan'da sona erecek. 23 Nisan Çocuk Şenlikleri Yüzme Yarışları için Marmaris’e sporcu, antrenör, yönetici ve velilerden oluşan yaklaşık bin kişinin geldiği belirtildi. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ