26 Mayıs 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hanım Köylüyü Vatandaşlarla İzlediler
25 Nisan 2016 Pazartesi 10:46

Hanım Köylü"yü Vatandaşlarla İzlediler

Marmaris'te çekilen "Hanım Köylü" dizisinin ilk bölümünü, oyuncular ve vatandaşlar birlikte seyretti.
Marmaris'in Bayır Mahallesinde çekilen "Hanım Köylü" dizisinin ilk bölümünü, Sentido Orka Lotus Beach otelde oyuncular ve vatandaşlar birlikte seyretti.
 
Başrol oyuncularından Gülsim Ali, diziyi izlerken gözyaşlarını tutamadı.
 
Yönetmen Mustafa Şevki Doğan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Marmaris halkının kendilerini çok sıcak karşıladığını söyledi. Dizi ekibiyle güzel bir iş çıkartacaklarını belirten Doğan, "Dünyanın bu güzel cennet mekanının değerinin ne olduğunu göstermek istiyoruz." dedi.
 
Oyunculardan Ali İpin de kendisini Muğlalı olarak gördüğünü dile getirdi. "Muğlalı değilim ama beni buralı sanıyorlar" diyen İpin "Ben de hanım köylüyüm." ifadesini kullandı. Gülsim Ali ise Marmaris halkının kendilerini çekimlerde bağrına bastığını dile getirdi. Marmaris'in doğasının harika olduğunu anlatan Ali, bu turistik ilçeyi çok sevdiğini kaydetti. Yusuf Çim de Marmaris'in çok eğlenceli bir yer olduğunu bildirdi. Ekip olarak inanılmaz bir enerji yakaladıklarını vurgulayan Çim, "Halkın bizimle bu heyecanı yaşaması çok güzel. İnanılmaz keyifli bir iş yapıyoruz. Çok heyecanlıyım. Ben de ilk bölümü burada izleyeceğim." şeklinde konuştu.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
CHP Muğla'da kimi vekil olarak görmek istiyorsunuz?
RÖPORTAJ