03 Haziran 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hakkı Bulut: Sanatçılar Siyasete Alet Edilmemeli
17 Aralık 2014 Çarşamba 12:32

Hakkı Bulut: Sanatçılar Siyasete Alet Edilmemeli

Arabesk müzik sanatçısı Hakkı Bulut, müzisyen ve oyuncu Yavuz Bingöl'e yönelik tepkilere ilişkin, "Hiçbir sanatçının siyasete alet edilmemesi gerek. Dinleyiciler karşısında çok büyük prestij kaybı oluyor" dedi.
Anadolu turnesi kapsamında Fethiye'de bir restoranda sahneye çıkan Hakkı Bulut, sonrasında bir alışveriş merkezinde sanatçı dostlarıyla yemek yedi. 15 günlük turne kapsamında Mersin ve Hatay'da da konser vereceğini söyleyen Hakkı Bulut, 70'inci yaş günü olan 3 Şubat 2015'te 60'ıncı albümünü piyasaya süreceğini anlattı. Bugüne kadar 1000 beste ve güfte yaptığını kaydeden Bulut, "Cenabı Allah ile içimden gelerek bir pazarlık yaptım. İnşallah 120 yaşına kadar devam edeceğim. Albümlerin sayısını 100'e çıkaracağım" dedi.
 
'İNTERNET DİYE BİR BELA ÇIKTI'
 
Yeni albümünün adını vermek istemeyen Hakkı Bulut, "İnternet diye bir bela çıktı. Seven de sevmeyen de albümün adını yazdığı zaman, daha albüm çıkmadan dinliyor. İnsanları aldatmamak için adını vermiyorum. Albümde 9 şarkı, bir de şiir var. Şiirin adı 'İster seve seve, ister söve söve'. Bir de kulüp tarzı hareketli müziklerden oluşan bir çalışma var. Türkiye'nin en iyi müzisyenleri kimse, hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan, onlarla çalıştım. 1 senedir devamlı turnelere, konserlere gidiyorum. Kazandığım tüm parayı bu albüme yatırdım. Maddi olarak internet yüzünden bir şey gelmez. Ancak milyonlar seviyor beni, onları yüzüstü bırakamam. 'İnternet çıktı' diye müzikten de vazgeçemem. Ömrüm var oldukça böyle devam edeceğim" diye konuştu.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ