28 Mayıs 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hakan Altun: “Şarkıcılığı tadında bırakacağım...”
25 Eylül 2016 Pazar 15:00

Hakan Altun: “Şarkıcılığı tadında bırakacağım...”

Emel Müftüoğlu’nun programına katılan Hakan Altun’dan samimi itiraf;“Tüm ülke aşklarımla çok ilgileniyor...”

Projes Film’in yapımcılığını üstlendiği “360 derece Emel’ce” programı, Emel Müftüoğlu’nun sunumu ile haftaiçi Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma geceleri 360 ekranlarında seyirciyle buluşmaya devam ediyor...

 

 

23 Eylül Cuma akşamı 360 derece Emelce’de Emel Müftüoğlu’nun konuğu romantik bakışlı, sevecen, sesiyle kalplerin telini titreten, karizmatik şarkıcı Hakan Altun’du... Altun, şarkılarıyla olduğu kadar içtenlikle paylaştıklarıyla da ekranları başında izleyenlere şahane dakikalar yaşattı.

 

“Tüm ülke aşklarımla çok ilgileniyor...”

“Bir gün mahallenin bakkalından bir şeyler alacağım. Bir teyze ile karşılaştım. “Oğlum ne zaman evleniyorsun?” diye sordu. Tüm ülke senin artık evlenmeni istiyoruz.” diye bir anısını paylaşan Hakan Altun; “Sanırım benim aile kavramına bakış açımdan kaynaklı, herkes benim evlenmemi istiyor. Annem bile bu kadar ilgilenmiyordur sanırım.”dedi. 9 senedir hayatında kimsenin olmadığını anlatan ünlü şarkıcı, “Bunun sebebi artık aşkı hissedememem.” dedi.

 

“Ben sanal bakirim...”

Hiçbir sosyal medya mecrasında hesabının olmadığını anlatan şarkıcı; sözlerine “Büyük teknoloji özürlüyüm. Telefonu sadece “alo” demek için kullanıyorum. Ara sıra da mesaj yazıyorum. Mesaj da bile sıkıntı yaşıyorum. Misal ben “MRB” yazamam. Ya da “CNM.” İllaki uzun uzun yazacağım. Takıntılıyım. İmla ile ilgili. Sanal Bakirim ben...” diye devam etti. Arkadaşlarının kendisiyle her fırsatta dalga geçtiklerini dile getiren Altun, telefonsuz yaşayamayan arkadaşlarını anlayamadığından” yakındı.

1474655612_screen_shot_2016_09_23_at_16.03.01.png

 

 

“Şarkıcılığı tadında bırakacağım...”

Hakan Altun “360 Derece Emel’ce”de, “Sahnenin çok zorlukları var. Kimse sahne arkası ve önü stressini anlamıyor. Babam hastanedeyken sahneye çıkmak zorundaydım. Çalıştığım 3 saat içinde profesyonel olmak gerekiyor. 27-28 yıl oldu. Hayatımın çoğu sahnede geçti.” derken, “Sahne tozunu yutan bir daha bırakamaz” cümlesinin ona çok ters geldiğini ve şarkıcılığı uzun uzuna yapmayı planlamadığını ve tadında bırakacağını açıkladı.

Emel Müftüoğlu’nun 23 Eylül Cuma gecesi diğer konukları ise ilk kez birlikte rol aldıkları “Bol Şans” filmi ile iyi bir ikili olan, içileri parçalayan küçük Lamia’dan güzeller güzeli genç bir hanıma dönüşen Burçin Abdullah ve dizilerin, filmlerin ağır abisi Emir Benderlioğlu, Kod adı Ali Kundilli ile gerçek isminden daha çok sükse yapan, sosyal medya fenomeni Cem Gelinoğluidi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ