03 Temmuz 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gündem’den STK’lara çağrı!
22 Mayıs 2019 Çarşamba 12:24

Gündem’den STK’lara çağrı!

Gündem Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Temel Irmak STK’lara çağrı yaparak, ‘Bizim STK’lara değil, STK’ların bize ihtiyacı var’ dedi.

Gündem Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Temel Irmak STK’lara çağrı yaparak, ‘Bizim STK’lara değil, STK’ların bize ihtiyacı var’ dedi.

DEĞİŞİME AYAK UYDURUN

Gazeteci Temel Irmak, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinin ardından Marmaris’te yaşanan değişime bazı STK’ların ayak uyduramadığını ifade ederek, ‘Hala bir önceki dönemin idarecilerinden çekinen, ürkek davranan STK’ların olduğunu görmek bizi son derece üzmektedir.  20 yıldır günlük yayınlanan gazetemiz GÜNDEM yaptığı çıkışlarla, objektif yayınlarıyla halkın takdirini kazanmış, sabık idarecilerin de her zaman hedefinde olmuştur. Her türlü bedeli (ilan-reklam) kesintileri de dahil olmak üzere ödemiştir’ dedi.

whatsapp-image-2019-05-22-at-12.25.19.jpeg

AYRIMCILIĞA SON VERİN

Irmak, özellikle bazı STK’lara vurgu yaparak, ‘Amacı hizmet etmek olmakla beraber, herkese eşit mesafede olması gereken STK’larımız üzülerek görüyorum ki gazetemiz GÜNDEM’e karşı ötekileştirme çabası içerisindeler. Özellikle Marmaris Genç İşadamları Derneği (MAGİAD) başta olmak üzere etkinlik ve programlarına davet edilmemeyi art niyetli olarak görüyoruz. Sadece belli bir grubu davet edip diğerleri görmezden gelen bu gibi STK’lara sağduyu çağrısında bulunuyorum. ‘’Herkesin gazetesi ve gazetecisi var’’ döneminin Marmaris Belediye Başkanımız sayın Mehmet Oktay’ın göreve gelmesiyle son bulması dileklerimizi tekrarlıyoruz…

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ