15 Ağustos 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Güçsüz ve kimsesizlere siyasetçi desteği
01 Mart 2009 Pazar 23:04

Güçsüz ve kimsesizlere siyasetçi desteği

Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Marmaris Şubesi'nin “Ana Kucağı” adlı bir kız yurdu açma projesi için Grand Paşa Otel'de yemek verdi.

Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Marmaris Şubesi'nin “Ana Kucağı” adlı bir kız yurdu açma projesi için Grand Paşa Otel'de yemek verdi. Vakfın yemeğine Marmaris Belediye Başkan Adayları, AKP'li Doğan Tugay, CHP'li Ali Acar, DSP'li Kenan Değertaş, DP'li İzzet Ünsal ile MHP'li Cemalettin Özdemir de eşleri ve ekipleri ile başta olmak üzere Marmaris'in siyasetçileri büyük ilgi gösterdi. Yaklaşık 400 kişinin doldurduğu salonda gecenin açılış konuşmasını yapan Vakfın Şube Başkanı Yasemin Tümer davetlilere, gösterdikleri ilgiden ötürü teşekkür etti.

Kamu yararına çalışan, kimsesiz ve güçsüzlere kucak açan kurumları ve çalışmaları hakkında kısaca bilgi de veren Başkan Yasemin Tümer, köylerden gelip, ilçedeki liselerde okuyan, yükseköğrenim gören kızların ihtiyacını karşılamak amacıyla “Ana kucağı” adlı bir kız öğrenci evi oluşturmak istediklerini söyledi. Tümer, ileride de yaşlılar için bir tatil köyü kurmayı hedeflediklerini de sözlerine ekledi. Konuşmanın ardından gecenin düzenlemesine katkıda bulunmalarından ötürü, Sevim Arıcan, Yaşar Arıcan ve Hüseyin Süer'e birer teşekkür plaketi verildi. Hediye çekilişinin de yapıldığı, çok sayıda davetlinin piste çıkıp, göbek atıp oynadığı etkinlik, gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ