04 Temmuz 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Güç birliği ile sorunları çözeceğiz
26 Şubat 2009 Perşembe 11:47

Güç birliği ile sorunları çözeceğiz

Demokratik Sol Parti Belediye Başkan Adayı Kenan Değertaş ve ekibi, Ticaret Odasını ziyaret ederek, Mehmet Baysal ve ekibine yeni görevlerinde başarılar dilediler.

Ticaret Odasının, bütün parti ve adaylara eşit mesafede durduğunu, işlerinin siyaset yapmak değil ticaret erbaplarını temsil etmek olduğunu dile getiren Ticaret Odası Başkanı Mehmet Baysal, Kenan Değertaş ve ekibine başarılar diledi.
“Marmaris dinamiklerini harekete geçirecek en önemli mekanizmalardan biri de Marmaris Ticaret Odasıdır” diyen Değertaş, “Marmaris'te asıl sorun, arz-talep dengesizliği ve mevcut talebin niteliğinin düşük oluşudur. Güçbirliği ile bu sorunların üstesinden geleceğimize inancımız tamdır. Bunun yanı sıra, Marmaris'te turizm sezonunun bitmesiyle beraber ciddi oranda atıl bir iş gücü mevcut. Hazırladığımız projelerle, kışın işsiz kalan halkımıza iş imkanı yaratacağız. Bu konuda sizin de desteğinizi istiyoruz” dedi.

Hayvanları Koruma Derneği

İçmeler Belediyesinin kendilerine tahsis ettiği binada, Hayvanları Koruma Derneğini ziyaret eden DSP Belediye Başkan Adayı Kenan Değertaş , dernek başkanı Suna ........'a, “Biz sadece insana sevgi, insana saygı demiyoruz; biz bütün canlılara sevgi ve saygı diyoruz. Bu ilke doğrultusunda, hayvanların dramını görmememiz mümkün mü? Size söz veriyorum, seçildiğim günden itibaren önceliklerim arasında, ölüme terk etme yeri haline gelen barınakları, hayvanların yaşamını kolaylaştıran merkezlere dönüştürmek olacaktır.
Hatta bunların kontrol mekanizmaları içinde, sizin gibi hayvandostlarına yer verilecektir” dedi.
Dernek Başkanı Suna .... “Marmaris Belediyesinden bırakın destek görmeyi, başkan ile görüşmeyi bile başaramadık. İçmeler Belediyesi bize bu yeri vermese, bir dernek ofisimiz bile olamayacaktı. Barınaktaki hayvanların durumu içler acısı. Kendi kısıtlı imkanlarımızla elimizden geleni yapıyoruz. Ama bu konuda yerel yönetim desteği almadan bu sorunların çözümü mümkün değil. Sizi gönülden destekliyoruz” dedi.

Kenan Değertaş'tan Asım Geniş'e Destek Ziyareti


Demokratik Sol Parti İçmeler Belediye Başkan Adayı Asım Geniş'i seçim ofisinde ziyaret eden DSP Marmaris Belediye Başkan Adayı Kenan Değertaş, “Bu seçimde Sosyal demokratların doğru adresi Demokratik Sol Partidir. Ülke genelinde ve yerelde, iktidarın ve yerel yönetimin başarısızlıklarının bedelini yeterince ödedik. Sosyal adaletin teminatı biziz. Kimse artık bu halkı, sadaka ile ya da sahte demokrasi söylemleriyle kandıramaz.” dedi.

Kenan Değertaş'ın yaptığı ziyaretten memnuniyetini dile getiren Asım Geniş, kendisinin ve ekip arkadaşlarının inancının tam olduğunu, Marmaris, Armutalan ve İçmeler'in Demokratik Sol Parti belediyecilik anlayışıyla çehresinin değişeceğini söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ