05 Ağustos 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
GSnin müthiş Emre misillemesi
31 Ağustos 2008 Pazar 11:58

GS'nin müthiş Emre misillemesi

Yıldız isimleri G.Saray'a kazandıran Haldun Üstünel'in hedefe ulaşamayan müthiş misillemesi yeni ortaya çıktı.

Yıldız isimleri G.Saray'a kazandıran Haldun Üstünel'in hedefe ulaşamayan müthiş misillemesi yeni ortaya çıktı. Üstünel kimseye haber vermeden bakın neler çevirmiş!

Baros, Meira ve Kewell gibi dünya çapında yıldızları Galatasaray'a oldukça düşük bir bütçeyle kazandıran Futbol Komitesi üyesi Haldun Üstünel'in hedefe ulaşamayan müthiş misillemesi yeni ortaya çıktı.

İddialara göre, hafta başında Lyon'a giden ve Milan Baros'un transferini bitirerek Sarı-Kırmızılı kulübün tüm Avrupa'nın manşetlerine çıkmasını sağlayan Üstünel, daha sonra kimseye haber vermeden İspanya'nın Sevilla kentine geçti.

Akşam Gazetesi'nin haberine göre Haldun Üstünel'in buraya geçmesinin nedeni hem Fenerbahçe'nin Emre transferine Aurelio ile karşılık vermek hem de o kalitede ve Türk statüsündeki bir oyuncuyu Cim Bom'a kazandırmaktı .
Basında Aurelio'nun huzursuz olduğu yönündeki haberleri de kendisine dayanak olarak alan Üstünel, Real Betis'li yöneticilerle masaya oturdu.

Ancak İspanyol yöneticiler, söz konusu haberlerin doğru olmadığını ve Aurelio'nun mutlu olduğunu söylediler.

Bu sözler üstüne yönetici Haldun Üstünel, “Yine de Aurelio'yu makul bir bonservis ücretiyle almak istiyoruz” dedi.

İspanyol yöneticilerin uyanıklık yapıp, 10 milyon euro bonservis bedeli istemesi Üstünel'i sinirlendirdi ve görüşme bitti.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ