10 Temmuz 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gökçek, Şikayet her zaman olur
02 Nisan 2009 Perşembe 19:13

Gökçek, "Şikayet her zaman olur"

Melih Gökçek, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın Hakkında Soruşturma Başlattığı İddiaları ile İlgili Olarak, "Hiçbir Şekilde Suçlama Söz Konusu Değil." Dedi.

Melih Gökçek, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın Hakkında Soruşturma Başlattığı İddiaları ile İlgili Olarak, "Hiçbir Şekilde Suçlama Söz Konusu Değil." Dedi.


Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın hakkında soruşturma başlattığı iddiaları ile ilgili olarak, "Hiçbir şekilde suçlama söz konusu değil." dedi.


Yerel seçimlerde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na yeniden seçilen Melih Gökçek, mazbatasını Adliye'de İl Seçim Kurulu başkanlığını yürüten 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı'ndan aldı. Gökçek, çıkışta gazetecilerin hakkında soruşturma açıldığı iddialarına ilişkin sorularını yanıtladı. Bir soruşturmanın söz konusu olmadığını, soruşturmaya İçişleri Bakanlığı'nın izin verdiğini kaydeden Gökçek, "Bu durum bir kez daha belediye başkanlığını kazanmış olmamın bazı kesimlerde yol açtığı yarattığı hazımsızlıktır." dedi. Kendisine iftira edildiği ve haksız yere suçlandığını belirten Gökçek, karşı dava açacağını söyledi.


"Bu durum bir avuç suda fırtına koparma olayıdır." diyen Gökçek, "Şikayet her zaman olur. İşi abartan iddialarda bulunuyorlar. Hiçbir şekilde suçlama söz konusu değil. Türkiye Kominist Partisi de, Mimarlar Odası da, Peyzaj Mimarlar Odası da, Kılıçdaroğu da daha önce iddialarda bulundu. Daha çok bulunacaklar. O iddiada bulunanlar hakkında iddia çıkarsa onları da televizyondan tartışırız." şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ