14 Aralık 2018 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Göcekliler belediyesini geri istiyor
10 Ekim 2018 Çarşamba 11:49

Göcekliler belediyesini geri istiyor

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, çalışmalarına Göcek Mahallesi’nde devam etti.

Vatandaşlar ve esnaflar tarafından ilgiyle karşılanan Yılmaz, kendisine yöneltilen talepleri dinledi

 

Göcek’te herkes tarafından sıcak bir şekilde karşılanan CHP Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, aday adalığı sürecinde yaptığı çalışmaları anlattı. Vatandaşların ve esnafların sorunlarını da dinleyen Yılmaz, “Göcek ülkemiz turizminde önemli bir paya sahip. Dünyanın gözde turizm merkezlerinden birisi. Başkan seçildiğimiz takdirde halkımızın ve esnafların görüşlerini alıp, eksikleri tespit edeceğiz” dedi.

 

Açıklamalarını sürdüren Yılmaz, “Gördüğüm kadarıyla halkımız belediyesini geri istiyor. Mahallelerimize yapılması gereken her çalışma, kamu hizmetidir. Bunu ister Fethiye ister büyükşehir belediyesi yapsın. Biz uyumlu bir çalışma ile hem Göcek hem de diğer bölgelerimizdeki sorunları kısa sürede çözeceğiz. Yetki kargaşasını ortadan kaldıracağız. Temizlikten tutun da diğer hizmetlere kadar hiçbir konuda aksama yaşanmayacaktır. Göcek yat turizm merkezi. Bu konuda da gereken tüm çalışma yapılacaktır. Halk, esnaf, belediye, büyükşehir belediyesi işbirliği ile Göcek’i hak ettiği yerlere taşıyacağız” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Marmaris Belediye Başkan Adayı Kim Olsun?
RÖPORTAJ