06 Ağustos 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gerçekler Youtubeda
21 Kasım 2008 Cuma 11:32

Gerçekler Youtube'da

Baykal'ın çarşaflı kadınlarla verdiği meşhur pozu biliyorsunuz. Peki Erdoğan bunu görünce ne dedi, ne düşündü. Yanıt şöyle;

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal çarşaflı bir kadını partiye üye yapması hem CHP'yi hem CHP'lileri ikiye böldü. Kimi "Olmaz! Atatürk'ün partisine yakışmaz" dedi... Kimi ise "Her başı örtülü Ak Parti'ye mi oy verecek?" diye sordu.

Ancak Baykal'a destek veren en sürpriz isim Erdoğan oldu.

GÜZEL GELİŞMELER OLUYOR

Başbakan Erdoğan, bir basın mensubunun ''Son günlerde CHP'de bir kara çarşaf tartışması başladı. Bunu nasıl değerlendiriyorsunuz?'' sorusuna şu yanıtı verdi:

''Sayın Baykal'la biliyorsunuz seçime kadar öyle bir şeye hiç girmeyeceğim. Seçimde de gerekirse, ama ben bir şey söyledim; bu konular yıllar yılı bu ülkede istismar edilmiştir. Bu iş konuşulmaz, yapılır. Güzel gelişmeler var. Yani bu tür gelişmeleri hayranlıkla izliyorum, ama temennim o dur ki bunlar bir istismar olmasın.''

GERÇEKLER YOUTUBE'DA

Başbakan Erdoğan, ''Üniversitelerde olmasın, siyasette olsun deniyor. Bunu nasıl değerlendiriyorsunuz?'' sorusu üzerine, ''Size daha enteresanını söyleyeyim; Youtube filan onlara bir girerseniz, oralarda aynı partinin bazı toplantılarında maalesef bırakın çarşaflıyı, başörtülülerin dahi oralara nasıl sokulmadığını, onlara karşı nasıl bir mücadele yürütüldüğünün belgeleri bizim elimizde var'' diye konuştu.

ELLERİNDE ÖLÇÜM ALETİ Mİ VAR

''Baykal, (bizim çarşaf masumane) diyor'' hatırlatması üzerine de Erdoğan, ''Zararlı zararsız olduğu neye göre ölçülüyor? Ellerinde böyle bir ölçüm aleti mi var? O ölçüm aletini bizlere de versin, biz de bunları ona göre bir araştıralım. Yoksa bir röntgen cihazıyla mı dolaşıyorlar?'' dedi.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ