18 Ocak 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Galatasarayda Skibbe şoku!
13 Ekim 2008 Pazartesi 10:43

Galatasaray'da Skibbe şoku!

GS'de pazartesi sendromu! Alman çalıştırıcı,idmana çıkmayacak. İddialara göre Skibbe, GS'nin ipleri kopardı istifa edecek.

Galatasaray'da taşlar yerinden oynuyor, Skibbe yardımcılarının görevlerine son verilmesinin ardından yönetimle ipleri kopardı. "İstenmediğim yerde durmam" diyen Alman çalıştırıcının, bugün idmana çıkmayacağı ve yönetime istifasını vereceği ileri sürüldü.

Galatasaray ile Skibbe'nin yolları ayrılıyor. Yönetimin şok bir kararla yardımcıları Ümit Davala ve Edwin Berkamp'ı görevden almasına bozulan Skibbe, 2 günlük izni fırsat bilip ülkesinin yolunu tutarken, yakın dostlarına da danıştıktan sonra son kararını verdiği bildirildi. "İstenmediğim yerde durmanın bir alemi yok" diyen Alman hoca, bugün büyük ihtimalle idmana çıkmayacak.

Skibbe bir yıllık ücretini isteyecek!
Başkan Polat ve yöneticilerle bir araya gelecek olan Skibbe'nin "Madem bana güvenmiyorsunuz. Görevi bırakıyorum" diyeceği ifade edildi. Alman hocanın bir yıllık ücretini de isteyeceği gelen bilgiler arasında. Öte yandan Skibbe'nin son olaylardan sonra bırakma kararı alması en çok Türk eşi Aylin hanımı üzdü. Aylin hanımın, Skibbe'yi kalması için ikna edemediği belirtildi

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ