18 Kasım 2018 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
FormaLife iş Elbiseleri
05 Eylül 2013 Perşembe 00:12

FormaLife iş Elbiseleri

Sektörün yeni yüzü FormaLife iş elbiseleri, kendinden emin olarak size hizmet için yola koyulmuştur. Her kesime hitap eden, Başta sağlık,kozmetik, hastane sektörü, hemşire forması, vs. bütün sektörlere yönelik çalışması olan FormaLife iş elbiseleri, rahat

Sektörün yeni yüzü FormaLife iş elbiseleri, kendinden emin olarak size hizmet için yola koyulmuştur. Her kesime hitap eden, Başta sağlık,kozmetik, hastane sektörü, hemşire forması, vs. bütün sektörlere yönelik çalışması olan FormaLife iş elbiseleri, rahat, konforlu ve kaliteli ürünleri ile kalitesi ile birlikte hizmetinize hazırdır. Modern ürünleri olan FormaLife iş elbiselerinin sektördeki bay-bayan çalışanlara güvenli ve sağlıklı bir ortam hazırlamaktadır. İş elbiseleri uzun süre vücutta kalması sebebi ile tasarlanmış ve kullanılan ürünler buna göre seçilmiştir. 

Bu ürünler hem çalişanlarin daha rahat çalişmasini hemde çaliştiklari ortamda daha elit ve şik durmasını amaç etmiştir. Sektörde yer edinmeye hazır olan FormaLife iş elbiselerinin en belirgin yönü ise hızlı bir şekilde üretim sağlaması ve bununla beraber; müşteri memnuniyetinin satış öncesi ve satış sonrası her daim ilk sırada gelmesidir. FormaLife iş elbiseleri müşterilerine perakende ve toptan satış imkanı sağlamaktadır. Siparişerinizde isterseniz tek veya toplu bir şekilde verebilir yada size özel çözümlerimizle daha kolay sonuç alabilirsiniz. Kendi alanında uzman tasarımcılarla çalışan firmamız size her zaman konforlu ve rahat bir ürün sunmayı hedeflemektedir. Dünya standartları ve trendleri her zaman gözönüne alınarak çalışılmaktadır.

Ürün yelpazemiz doktor kıyafetlerinden, işci kıyafetlerine , hemşire forması, laboratuvardan hostes kıyafetlerine, Hastane ürünlerini a-z imalata kadar uzanmaktadır. "Ehliyet Sınavı" Hiçbir zaman büyük küçük demeden sektöre cevap verecek üretimler yapılmaktır. Ürünlerin kalitesi yönünden üretimde su ve yağ tutucu özelliği olmayan malzemeler kullanılarak sektörde rahat kullanılan ürünler üretilmektedir. Kumaşlarimiz; Alpaka Mevsimlik Kumaş Trikoten Yazlık Kumalari Gabardin Yazlık Poly Gabardin Penye vs uzamaktadır. Sizin ve Firmalarınıza özel çözümler üretilir. Sipariş üzerine imalat yapılır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Marmaris Belediye Başkan Adayı Kim Olsun?
RÖPORTAJ