29 Mayıs 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
FİA BAŞKANI MARMARİSTE
15 Eylül 2019 Pazar 13:58

FİA BAŞKANI MARMARİS'TE

FIA Başkanı Jean Todt, 2019 WRC Türkiye Rallisi'ni takip etmek için geçtiğimiz yıl olduğu gibi tekrar Marmaris'e geldi.
Uzun bir aranın ardından 2018'te WRC takvimine giren Türkiye, harika bir organizasyonun ardından herkesten tam not almıştı.
2018 yılında takvime eklendikten sonra bazı takım, pilot ve yabancı basın tarafından soru işaretleri ile karşılanan Türkiye Rallisi, yapılan organizasyonla bu sorulara en iyi yanıtı vermişti.
2019'a geldiğimizde ise takımlar ve pilotlar yaptıkları açıklamalarda Marmaris'e gelmek için sabırsızlandıklarını defalarca dile getirmişlerdi.
Sezon içerisinde yapılan uluslararası FIA organizasyonlarında dahi nadir gördüğümüz FIA Başkanı Jean Todt da Marmaris'ten vaz geçemedi.
Geçen yıl Türkiye Rallisi'nin Formula 1 Singapur Grand Prix'si ile çakışmasına rağmen Todt, Marmaris'e gelmeyi tercih etmişti.
korhan.jpeg
Cuma günü özel uçakla Paris'ten Dalaman'a inen Todt, helikopter ile Marmaris'e geldi. Alanda kendisini TOSFED Başkanı Eren Üçlertoprağı ve Yönetim Kurulu üyeleri ,TOSFED Onursal Başkanı Serkan Yazıcı ve  Formula 1 Ferrari Takımının Organizatörü Korhan Öniz’de bu önemli karşılamada yerini Aldı. Todt bu karşılama karşısında kişisel Twitter hesabından bir fotoğraf paylaşarak teşekkür etti.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ