13 Temmuz 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Fethiyeden teröre lanet
15 Ekim 2008 Çarşamba 00:28

Fethiye'den teröre lanet

Fethiye Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanlığı ile ilçede faaliyet gösteren 35 sivil toplum örgütünün çağrısı ile Atatürk Anıtı'nın önünde toplanan vatandaşlar, burada yapılan basın açıklaması esnasında ''Kahrolsun PKK'', ''PKK Meclisten defol'', ''

FETHİYE'DE TERÖRÜ PROTESTO MİTİNGİ

-İLÇEDE ÇOK SAYIDA KİŞİNİN KATILIMIYLA ''TERÖRÜ PROTESTO'' YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLENDİ

Muğla'nın Fethiye ilçesinde, çok sayıda kişinin katılımıyla,''Terörü Protesto'' yürüyüşü düzenlendi.


Fethiye Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanlığı ile ilçede faaliyet gösteren 35 sivil toplum örgütünün çağrısı ile Atatürk Anıtı'nın önünde toplanan vatandaşlar, burada yapılan basın açıklaması esnasında ''Kahrolsun PKK'', ''PKK Meclisten defol'', ''Şehitler ölmez vatan bölünmez'' şeklinde slogan attı.


İlçe merkezinde bulunan şehitler anıtına kadar marş ve sloganlar eşliğinde yürüyen gruba, vatandaşlar evlerinin balkonlarına astıkları Türk bayrakları ve Atatürk posterleriyle, turistler ise alkışlarla destek verdi.


Fethiye Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Namık Ünal, yürüyüşe katılanlara hitaben yaptığı konuşmada, Anadolu'nun her karış toprağının şehit kanları ile sulandığını ifade etti. Ünal, ''Gerekli tedbirler en seri şekilde alınarak derhal uygulanmalıdır. İhanetin bulacağı bütün zeminleri ortadan kaldırmak yöneticilerimizin en önemli görevidir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Vazifeyi ihmale sürükleyen merhamet vatana ihanettir' sözüne riayet etmeye mecburuz. Vatanımızı bölmeye kimsenin gücü yetmeyecektir. Şehitlerimiz bizim en büyük kutsal değerlerimizdir'' dedi.


Mitinge Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ile siyasi partilerin ilçe başkanları da katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ