15 Temmuz 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Fethiyede polisten düğün şakası
17 Aralık 2008 Çarşamba 09:46

Fethiye'de polisten düğün şakası

Fethiye İlçesinde Polis ekipleri gelin ve damada takı yerine kelepçe taktı. Elleri birbirine kelepçelenen gelin ve damat Polisler, salonu terk edince düğüne kelepçeli olarak devam etti.

Fethiye'de yerel bir televizyonda kameraman olarak görev yapan Murat Yalçın ve güzellik merkezinde çalışan Seda Zeybek çifti Fetiheye Lisesi Salonunda düzenlenen törenle evlendi. Normal olarak başlayan düğün ilerleyen saatlerde, damadın arkadaşları tarafından hazırlanan şakayla renkli görüntülere sahne oldu. Takı takma töreni esnasında düğün salonuna gelen üniformalı polisler, gelin ve damada takı yerine kelepçe taktı. Geline ''Bilezik takacağız uzat kolunu'' diyen polis ekipleri, gelini ve damadı kelepçeledi.
Polisler, düğüne katılanların şaşkın bakışları arasında salonu terk etti. Gelin ve damat ise elleri kelepçeli olarak düğüne devam etti.
Daha sonra olayın şaka olduğu anlaşıldı. Fakat polisler salonu terk ettiği için gelin ve damat düğüne bir müddet elleri kelepçeli olarak devam etti. Gelin ve damat birbirlerine kelepçeli oldukları için hareket etmekte zorlansalar da, elleri kelepçeli olarak oynamayı da ihmal etmedi. Yaklaşık yarım saat devam eden kelepçeli düğün, polis ekiplerinin yeniden düğün salonuna gelmesi ile son buldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ