13 Temmuz 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Fenerin sitesi sarı-kırmızı
15 Ekim 2008 Çarşamba 13:06

Fener'in sitesi sarı-kırmızı

Sporda bu tabloyu özler olduk... Fenerbahçe taraftar sitesi Antu, açılış sayfasına sarı-kırmızılı bu fotoğrafı koydu. Neden mi?

Antu'dan anlamlı davranış... Fenerbahçe taraftar sitesi antu.com'un açılış sayfasındaki sarı-kırmızı fotoğraf gözlerden kaçmadı.

UltrAslan-Uni temsilciliği yapmış olan ve lösemi ile mücadele eden Anıl Aydın için antu.com Fenerbahçeliler'e destek çağrısında bulundu.

 

Antu.com'da yer alan haber şöyle:

Galatasaray tribün grubu ultrAslan-Uni temsilciliği yapmış olan ve lösemi ile mücadele eden Anıl Aydın'la ilgili olarak arkadaşları bir kampanya başlattı. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yatmakta olan Anıl Aydın için önümüzdeki iki ay içerisinde ilik nakli yapılması gerekiyor.

Antu.com olarak, büyük Fenerbahçe'nin Büyük Taraftarını, Sevgili Anıl Aydın'a iliğinin uygun olup olmadığı öğrenmek için kan tahlili yaptırmak için aşağıdaki adreslere başvurmaya çağırıyor ve sevgili Anıl'a Ali Sami Yen tribünlerinde kendisi için açılmış pankarttaki gibi "Dayan Koca Adam" diyoruz.

İSTANBUL:
Çapa Tıp Fakültesi
Temel Bilimler Binası
Acil Giriş Kat:2 no:10
Tıbbi Biyoloji Ana Bilim Dalı

ANKARA:
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi

İZMİR:
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu kampanya sadece Anıl Aydın'la sınırlı kalmamalı, verdiğiniz kanla Anıl Aydın ya da bir başka hastaya şifa olabilirsiniz. Şu anda uygun ilik bekleyen hasta kardeşlerimiz için, tüm vatandaşlarımızı kan vermeye davet ediyoruz."

YORUMLAR
Dostluk
Engin Türk
Öncelikle arkadaşımıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum umarım bir an önce şifa bulur ve bu şifayıda inşallah Fenerbahçeli bir arkadaşımızdan nasip eder Allah.Fenerbahçe camiası büyüklüğünü göstererek ezeli rekabetin nasıl tüyler ürpeten bir dostluğa dönüşebileceğini göstermiş.Umarım bu gibi yardımlaşmalar her zaman sürer.
16 Ekim 2008 Perşembe 01:53
78.164.95.190
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ