10 Temmuz 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Evlenelimmii” ile Masala Dönüşecek
14 Ocak 2020 Salı 15:21

“Evlenelimmii” ile Masala Dönüşecek

Bir dağ evinde, Göcek’de bir kumsalda, yerden metrelerce yüksekte veta romantik bir restoranda …

Türkiye’nin ilk evlilik teklifi planlayıcısı “Evlenelim mii”,çiftlerin hikayelerinden yola çıkarak kişiselleştirilmiş evlilik teklifisenaryoları hazırlıyor ve uyguluyor

Hayatın en özel anlarından biri hiç kuşkusuz evlilikteklifi… Ancak bu teklifi kendisi ve partneri için ömür boyu unutulmaz kılmakisteyenler, detaylar arasında kaybolarak keyif yerine stres yaşayabiliyor. İşteTürkiye’nin ilk ‘evlilik teklifi planlayıcısı’ Evlenelim mii, teklifin tümdetaylarını kurgulayarak ve uygulayarak çiftlerin hayallerini gerçeğedönüştürüyor.

 

Çiftlerinhikayesine özel senaryolar

Çiftlerin hikayesinden ve yaşanmışlıklarından yolaçıkarak özel senaryolar hazırlayan Evlenelim mii, bu nedenle paket sunmakyerine kişiselleştirilmiş teklifler hazırlıyor. Bu sayede kimi çiftMaldivler’de gün batımında evlilik için ilk adımı atarken kimi çiftler de birdağ evinde kendileri için çalan parçanın şaşkınlığını ve mutluluğunu yaşıyor.Çiftlerin yaşam amacını ve karakterlerini de göz önünde bulunduran Evlenelimmii, macera severlerden romantik çiftlere kadar herkese uygun senaryolarhazırlıyor.

Tekliftendüğüne tüm detayları romantik danışman planlıyor!

Çiftlere evlilik sürecinde danışmanlık hizmeti de verenEvlenelim mii, yalnızca evlilik teklifini planlamakla kalmıyor, düğün gününekadar yapılan tüm hazırlıkları keyifli, sakin ve stressiz geçirmeye olanaktanıyor. Davetli listelerinin hazırlanması, düğün yemeği ve hatta nedimeleringiysileri bile ‘romantik danışman’ın desteğiyle eğlenceli bir anıya dönüşüyor.

 

Evli çiftlereözel sürprizler

Evlenelim mii, evlilik teklifinin yanı sıra, yıldönümü vesürpriz organizasyonlarla evli çiftlere özel planlamalar da yapıyor.Evlendikleri günkü heyecanı yeniden yaşamak isteyen çiftler kendilerini, başbaşa veya sevdiklerinin de içinde yer aldığı sürpriz bir senaryonun içindebulabiliyor.

Evlilik teklifi hazırlığında olanlar veya bu heyecanıyeniden yaşamak isteyen evli çiftler, Türkiye’nin ilk ‘evlilik teklifiplanlayıcısı’ Evlenelim mii hakkında detaylı bilgiye www.evlenelimmii.com üzerindenulaşabiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ