19 Şubat 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  Estetik International İzmir açılışına yoğun ilgi
29 Mayıs 2016 Pazar 13:38

Estetik International İzmir açılışına yoğun ilgi

Estetik International Sağlık Grubu 7. şubesini İzmir’de açtı. 28 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşen açılış organizasyonuna siyaset, iş dünyası ve cemiyet hayatından birçok önemli isim katıldı.

Estetik International Sağlık Grubu İstanbul, Bursa, Ankara ve İnegöl’den sonra 7. şubesini İzmir’de açtı. Açılış törenine; Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Çiğli Belediye Başkan Vekili Hüseyin Gündüz, Çanakkale Yenice İlçesi Kaymakamı Musa Evin, Karşıyaka Yalı Lions Kulübü Başkanı Oya Aytan ve davetliler yoğun ilgi gösterdi.

 

Mavişehir’de estetik rüzgarı

 

Op.Dr. Bülent Cihantimur’un kurduğu ve 17 yıldır estetik, plastik, rekonstrüktif cerrahi ve medikal estetik alanında faaliyet gösteren Estetik International Sağlık Grubu, İzmir Mavişehir'de açılan ve güzellik merkezi konseptinde tasarlanan İzmir şubesiyle, saçtan tırnağa her türlü bakımı "İyi Hisset Kendini" felsefesiyle yürütecek. Cihantimur İzmir şube için şunları söyledi: “ Ailemizin yeni üyesi İzmir şubemiz en son teknolojinin uygulandığı, en donanımlı şubelerimizden birisi oldu. Tüm ziyaretçilerimizin datasının korunduğu ve bir arada toplandığı ve hastaların çabucak, pratik bir şekilde kendi tedavilerini kontrol edebilecekleri bir alt yapıyla sunulan özellikli bir sistem olan Akıllı kliniklerimiz, İzmir şubemizde siz sevgili ziyaretçilerimizi bekliyor olacak”.

 

Güzellik koruyucusuyuz

 

"İzmir'den beklentimiz çok yüksek, İstanbul'dan sonra en yüksek talebin İzmir'den olacağını düşünüyoruz. Herkesin bildiği gibi İzmir'in kadınları çok güzeldir ve bizim işimiz de güzel kadınların olduğu yerde. Çünkü biz, güzellik koruyucusuyuz. Bizim işimiz, kadınların güzelliğini daha uzun süre korumak" diyen Op. Dr. Bülent Cihantimur, bu heyecanı paylaştıkları için herkese teşekkür etti. İzmir Şube Müdürü Fatoş Aktoprak da yoğun katılım için teşekkürlerini dile getirdi ve “Siz sevgili İzmirlilere yardımcı olmak için, güzelliklerini korumak için buradayız. Dekorasyonundan altyapısına titizlikle çalışarak size özel bir mekan yaratmaya çabaladık. İkinci adresiniz, güzellik koruyucunuz olmak istiyoruz” ifadesinde bulundu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ