15 Ağustos 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eskisi sevgilisine hala aşık
23 Eylül 2008 Salı 03:06

Eskisi sevgilisine hala aşık

Zeynep Dizdar, eski sevgilisi Ümit Sayın'a duyduğu aşkı yeni sevgilisinin anlayışla karşıladığını söyledi.

Zeynep Dizdar, "Hayatımın en güzel günlerinde yanımdaydı" dediği eski sevgilisi Ümit Sayın'a duyduğu aşkı, yeni sevgilisinin anlayışla karşıladığını açıkladı.

Ünlü şarkıcı Zeynep Dizdar, eski sevgilisi Ümit Sayın'ı hâlâ çok sevdiğini açıkladı: "Ümit, hayatımın en güzel dönemlerinde yanımdaydı. Birbirimizi büyüttük. Ümit şu an 'Zor durumdayım' dese ilk koşacak insan benim. Onun sağlığı için gece-gündüz dua ediyorum. O mükemmel biri. İş hayatında pasif kaldı ve bana da zaman kaybettirdi. Ona sadece bu yüzden kırgınım."

Ümit'i en başında anlattım

İki yıldır yeni bir ilişkisi olduğunu belirten Dizdar, "Birlikte olduğunuz insan, bu açıklamanıza tepki göstermeyecek mi" sorusuna ise "Doğru söylüyorsunuz ama ben Ümit'e olan duygularımı erkek arkadaşıma daha ilişkimizin başındayken açıkladım. O da bunu anlayışla karşıladı. Bire bir müzik yapan ve şarkı söyleyen biriyle birlikte değilim ama o da bu çarkın içinde" diyerek yanıt verdi.

Zeynep Dizdar'ın adı Ümit Sayın'dan ayrıldıktan sonra Ankaralı işletmeci Erkin Karaman'la anılmış, genç şarkıcı evli olan Karaman'ı klibinde de oynatmıştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ