07 Ağustos 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eruygurun aklı çocuk gibi
10 Kasım 2008 Pazartesi 10:19

Eruygur'un aklı çocuk gibi

Eruygur Paşa'nın sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Paşa'nın akıl sağlığı da bozulmuş, kendi korumalarından bile korkar olmuş!

Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklu bulunduğu Kocaeli F Tipi Cezaevi'nde ranzadan düşerek boynunu kıran ve uzun süre yoğun bakımda kalan emekli Orgeneral Şener Eruygur ciddi sağlık sorunları yaşıyor.

Eruygur'un Avukatı Filiz Esen Vatan gazetesine yaptığı açıklamada “Şener Paşa'nın bilinci gelip gidiyor. Hatta çocuk gibi davrandığını söyleyebiliriz. Bazen eşini bile tanımakta güçlük çekiyor” dedi. Eruygur'un sağ tarafına daha önce felç indiğini söyleyen Avukat Esen, “Yıllardır avukatlığını yapmama rağmen, beni bir aile dostunun kızı olarak kabul ediyor. Ancak iki kişi kollarına girerek yürüyebiliyor. Kapıda kendisini korumakla görevli olan jandarma görevlilerini gardiyan zannediyor. Ve onlardan çok korkuyor” dedi.
“Yaşaması bile mucize”

Eruygur'un Haydarpaşa GATA'da tedavisinin sürdüğünü anlatan Esen “Kendisine gelmesini bekliyoruz. Doktorları bu aşamada kesin bir şey söyleyemiyorlar. Böyle bir boyun kırığından sonra yaşaması bile mucize. Büyük bir travma geçirdi ve uzun süre yoğun bakımda kaldı. Kendisine gelmesini bekliyoruz. Kendisine geldikten sonra, geçirdiği kazayla ilgili gereken hukuki başvuruları yapacağız” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ