15 Ağustos 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ergun; “Polis Teşkilatının 164. yaşını kutladı”
10 Nisan 2009 Cuma 11:38

Ergun; “Polis Teşkilatının 164. yaşını kutladı”

Milliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun, Türk Polis Teşkilatının 164. kuruluş yıldönümünü kutladı. Yazı bir açıklama yapan Muğla Milletvekili Metin Ergun, “Türk Polis Teşkilatı Milletimizin asayiş ve güvenliğini temin etmek; ma

Ergun; “Polis Teşkilatının 164. yaşını kutladı”

Milliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun, Türk Polis Teşkilatının 164. kuruluş yıldönümünü kutladı. Yazı bir açıklama yapan Muğla Milletvekili Metin Ergun, “Türk Polis Teşkilatı Milletimizin asayiş ve güvenliğini temin etmek; malının, canının, namusunun güvenliğini sağlamak, insan hak ve özgürlüklerini korumak amacıyla her türlü zorluğa karşı mücadele etmektedir. Gerektiğinde bu kutsal görevi ifa etmek için kanı ve canı pahasına gece-gündüz demeden ve mesai kavramı gözetmeden, her türlü şartta, en zor anlarda canla başla çalışmaktadırlar.

Emniyet Teşkilatımız Atatürk ilke ve inkılaplarına, hukukun üstünlüğüne, çağdaş demokratik değerlere ve gücünü aldığı yasalara bağlı olarak tarafsızlık bilinci içerisinde, vatandaş memnuniyetini de esas alan bir gayretle görevini dün olduğu gibi bugünde eksiksiz ve tam olarak yaptığının bilinci içerisindeyim.

Bu kutsal görevi ifa eden Teşkilatımızın ücret ve özlük haklarındaki sorunların giderilmesi ve her türlü desteğin sağlanması için mensubu bulunduğum Milliyetçi Hareket Partisi ve şahsım adına gereken çaba ve gayreti gösterdiğimizi, göstermeye de devam edeceğimizi bilmenizi isterim.

Bu vesileyle huzur ve güvenin teminatı olan Emniyet Teşkilatımızın Kuruluşunun 164.Yıldönümünü kutlar, aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anar, görevi başında bulunan Emniyet Teşkilatı mensuplarımıza, eş ve çocuklarına sağlık, mutluluk diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ