12 Temmuz 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Erdoğan, Şu Lüzumsuz Lüzumsuz,
30 Nisan 2009 Perşembe 00:13

Erdoğan," Şu Lüzumsuz Lüzumsuz,"

Erdoğan, Belediye Başkanlarına, "Arkadaşlar, Şu Lüzumsuz Lüzumsuz, Gereksiz, Yok Festivaller, Yok Şölenler, Yok Bilmem Neler Filan, Bunlardan Artık Kesinlikle Vazgeçmeliyiz, Vazgeçmelisiniz." Dedi.

Erdoğan, Belediye Başkanlarına, "Arkadaşlar, Şu Lüzumsuz Lüzumsuz, Gereksiz, Yok Festivaller, Yok Şölenler, Yok Bilmem Neler Filan, Bunlardan Artık Kesinlikle Vazgeçmeliyiz, Vazgeçmelisiniz." Dedi.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, belediye başkanlarına hitaben, "Arkadaşlar, şu lüzumsuz lüzumsuz, gereksiz, yok festivaller, yok şölenler, yok bilmem neler filan, bunlardan artık kesinlikle vazgeçmeliyiz, vazgeçmelisiniz. Oralara yapılacak harcamaları, gelin o bölgede fukaraya, garip gurebaya veya hizmete dönüştürelim. O çok daha hayırlı olacaktır." dedi.
Partisinin ilçe belediye başkanları toplantısında yaptığı konuşmada, belediye başkanlarına, "Öncelikle üzerimizde milletimizin emanetinin olduğunu, tüyü bitmedik yetimlerin emanetinin sizin omuzlarınızda olduğunu asla unutmayınız" diye seslenen Erdoğan, şöyle devam etti:

"Milletimizin her biri bir defa şunu bekliyor; tüyü bitmemiş yetimin bir kuruşunu büyük bir hassasiyet içinde değerlendirmeliyiz. Tek kuruşu bile israf etmeden yerinde harcamamız son derece büyük önem arz ediyor. Arkadaşlar, şu lüzumsuz, gereksiz, yok festivaller, yok şölenler, yok bilmem neler filan, bunlardan artık kesinlikle vazgeçmeliyiz, vazgeçmelisiniz. Oralara yapılacak harcamaları, gelin o bölgede fukaraya, garip gurebaya veya hizmete dönüştürelim. O çok daha hayırlı olacaktır. Bunun üzerinde lütfen ısrarla duralım. AK Parti'yi diğerlerinden ayıran en önemli husus, milletin emanetine hakkıyla sahip çıkması, yolsuzluklar karşısında eğilmeden, bükülmeden dimdik durabilmesidir. Yanlış yollara tevessül edenler, karşısında en küçük bir müsamaha dahi göstermediğimizi ve göstermeyeceğimizi bir kez daha hatırlatmak isterim."


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ