18 Haziran 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Erdoğan: Muharrem Bey imam hatiplere kafayı takmış
06 Haziran 2018 Çarşamba 16:58

Erdoğan: Muharrem Bey imam hatiplere kafayı takmış

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Muğla mitinginde halka sesleniyor. Erdoğan, ''Bu ara Bay Muharrem'e bir şeyler oldu. İmam hatiplere kafayı takmış. Ne zaman ne söyleyeceği belli değil. Sana kim imam hatip mezunu olma dedi?'' ifadelerini kullandı.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Muğla Menteşe Açık Hava Oto Pazarında düzenlediği mitinge katılarak konuşma yaptı.
 
Erdoğan, "Adayları adeta terörist başını Edirne'de ziyaret ediyor. Diyarbakır'da 53 Kürt kardeşimi bunlar öldürdüler. Gidip onu ziyaret ediyor, hale bak. Neymiş cumhurbaşkanı adayıymış. Ne demek cumhurbaşkanı adayı olmak? Cumhurbaşkanı adayı teröre bu derece bulaşabilir mi?'' dedi.
 
Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkanlar şöyle:
 
"Adayları adeta terörist başını Edirne'de ziyaret ediyor. Diyarbakır'da 53 Kürt kardeşimi bunlar öldürdüler. Gidip onu ziyaret ediyor, hale bak. Neymiş cumhurbaşkanı adayıymış. Ne demek cumhurbaşkanı adayı olmak? Cumhurbaşkanı adayı teröre bu derece bulaşabilir mi?
 
''24 HAZİRAN BAMBAŞKA OLACAK''
Bunların birçoğu yurtdışına kaçtı, onlarla birlikte eylem yapıyorlar. Bize o müsaadeyi vermiyorlar. Avrupa'ya sesleniyorum... Batılı kardeşlerim yarın oylama başlıyor. Aman ha sıkı durun, Avrupa'da da sandıkları patlatın. Sizin oradan vereceğiniz sinyal Türkiye'deki kardeşlerinizin oylarıyla birleşecek ve 24 Haziran bambaşka olacak.
 
''MUHARREM BEY'E BİR ŞEYLER OLDU''
Bu ara Bay Muharrem'e bir şeyler oldu. İmam hatiplere kafayı takmış. İmam hatip mezunu değilim ama imam hatipte 3 sene öğretmenlik yaptım diyor. Bir garip adam. Ne zaman ne söyleyeceği belli değil. Sana kim imam hatip mezunu olma dedi? Muğla Stadı'nı inşallah millet bahçesine döndüreceğiz. 
 
''MUĞLA'YA STADYUM YAPACAĞIZ''
CHP kirliliktir, CHP susuzluktur, CHP hava kirliliğidir, CHP çöp dağıdır. İstanbul'un Ümraniye'sinde çöp dağı patladı, kim vardı? CHP. 39 kardeşimiz orada öldü. Muğla Stadı'nı inşallah millet bahçesine döndüreceğiz. Muğla'ya da süratle bir stadyum ayrıca yapacağız.
 
''ONLAR YIKMAYA ÇALIŞIYOR''
Biz seçim meydanında yaptıklarımızı yapacaklarımızı anlatıyoruz. 2023, 2053, 2071 vizyonlarımızı anlatıyoruz. Ötekiler ne anlatıyor? Onlar sadece yıkmayı anlatıyorlar. Bunların kafalarında ve kalplerinde bu millete dair samimi bir proje yok. Daha yola çıkarken açıkladıkları proje Türkiye'yi eski günlerine geri döndürme projesidir. 
 
''TEK ADAM VARSA SENSİN''
Tek parti dönemi CHP'sine güzelleme yaptıkları da oluyor. Tek adam tek adam diyor Bay Kemal, tek adam varsa sensin. Cumhurbaşkanı adayı olan arkadaşını 'gel bakalım Muharrem' diye çağırıyorsun.Peki Muharrem ne diyor ? Girdiğin tüm seçimlerde yenildin, artık bir çekil ya diyor. Al birini vur ötekine. Ama bizim böyle derdimiz var mı? Biz milletimizleyiz. Bunlara kalsa bunlar Türkiye'yi eskiye götürürler."
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
İstanbul Seçimlerini kim Kazanır
RÖPORTAJ