15 Temmuz 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Erdoğan, Dyarbakırda...
20 Ekim 2008 Pazartesi 16:02

Erdoğan, Dyarbakır'da...

Öcalan'ın Kötü Muamele Gördüğü İddiasıyla Terör Örgütü Sempatizanlarının Diyarbakır'da Çıkardığı Olaylar Devam Ederken, Kente Gelen Tayyip Erdoğan İçin Olağanüstü Önlemler Alındı.

Teröristbaşının İmralı'da kötü muamele gördüğü iddiasıyla terör örgütü sempatizanlarının Diyarbakır'da çıkardığı olaylar devam ederken, kente gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için olağanüstü önlemler alındı.
Başbakan'ın kullandığı güzergâh üzerine her 20 metreye bir güvenlik görevlisi yerleştirildi. Başbakanlık Koruma Müdürlüğü ekipleri, Erdoğan'ın aracını bir midibüs eşliğinde korurken, özel harekat polisi adeta etten duvar ördü.


Başbakan, havaalanına indikten sonra eğitim yılının açılışı yapacağı Diyarbakır Dicle Üniversitesi'ne geçti. Havaalanı kavşağında polis yoğun güvenlik önlemi aldı. Erdoğan'ın gelmesinden 10 dakika önce de polise saldıran göstericiler yapılan müdahalenin ardından dağıldı. Panzer ve akreplerle kavşaklarda güvenlik önlemi alan polis, Başbakan Erdoğan'ın konvoyunda da güvenlik nedeniyle taktik değişikliği yaptı. Konvoyda bulunan otobüste Erdoğan'ın olduğu zannı oluşturuldu. Konvoy devam ederken AK Parti seçim otobüsü Diyarbakır Mega Center önünden Urfa yoluna döndü. Bu sırada çevredeki vatandaşlar Başbakan'ın oyuncak dağıtacağını düşünerek otobüsün olduğu bölgeye yöneldi. Erdoğan'ın içinde olduğu araç ise süratli bir şekilde Dicle Üniversitesi'ne geçti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ