11 Temmuz 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
en güzel meslek gazetecilik
31 Mart 2009 Salı 19:12

en güzel meslek gazetecilik

Ege Ajans, Muğla'dan Gelen Lise Öğrencilerini Ağırladı. Hayatlarının Dönüm Noktası Olacak ÖSS Sınavı Öncesi Yapacakları Tercihlere Karar Vermelerinde Yardımcı Olması Amacıyla Öğretmenleriyle Birlikte Ege Üniversitesi'ne Gelen Öğrenciler, İletişim Fakültes

'GAZETECİLİK, ÇALIŞMA KOŞULLARI ZOR, TATMİNİ EN YÜKSEK MESLEK'

Ege Ajans, Muğla'dan Gelen Lise Öğrencilerini Ağırladı. Hayatlarının Dönüm Noktası Olacak ÖSS Sınavı Öncesi Yapacakları Tercihlere Karar Vermelerinde Yardımcı Olması Amacıyla Öğretmenleriyle Birlikte Ege Üniversitesi'ne Gelen Öğrenciler, İletişim Fakültesi ve Gazetecilik Mesleği Hakkında Bilgi Aldı.


Ege Ajans, Muğla'dan gelen lise öğrencilerini ağırladı. Hayatlarının dönüm noktası olacak ÖSS sınavı öncesi yapacakları tercihlere karar vermelerinde yardımcı olması amacıyla öğretmenleriyle birlikte Ege Üniversitesi'ne gelen öğrenciler, İletişim Fakültesi ve Gazetecilik mesleği hakkında bilgi aldı.
Ege Ajans Haber Merkezi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Kavaklı ile bir araya gelen Muğla Turgut Reis Lisesi öğrencileri, gazetecilik ile ilgili anlatılanları heyecanla dinledi. Gazetecilik mesleğinin her zaman gözde olduğunu vurgulayan Yrd. Doç. Dr. Kavaklı, "Gazetecilik mesleki tatminin her zaman en üst düzeyde olduğu bir meslektir. Toplumu, bilgilendirmek öncelikli görevdir. Çalışma koşulları zor ancak severek yapıldığında zevkle yapılacak en güzel mesleklerden biridir" dedi.

Yrd. Doç. Dr. Kavaklı öğrencilerin sorularını da cevapladı. Öğrenciler, Ege Ajans'ın ardından İletişim Fakültesi'ni ve diğer uygulama birimlerini gezdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ