22 Ocak 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
En gözdelerden Jodie Marsh
11 Mayıs 2009 Pazartesi 12:24

En gözdelerden Jodie Marsh

Özellikle İngiltere'de gösteri dünyasının en göz önünde ünlülerinden biri Jodie Marsh. Gazetelerin üçüncü sayfalarına verdiği pozlar, rol aldığı Essex Wives adlı dizi ve Totally Jodie Marsh adlı TV şovundan çok giyim ve dış görünüş gibi ayrıntılarla konuş

Özellikle İngiltere'de gösteri dünyasının en göz önünde ünlülerinden biri Jodie Marsh. Gazetelerin üçüncü sayfalarına verdiği pozlar, rol aldığı Essex Wives adlı dizi ve Totally Jodie Marsh adlı TV şovundan çok giyim ve dış görünüş gibi ayrıntılarla konuşulan Marsh yine tanınmaz hale geldi.


Defalarca estetik operasyon geçirmekten çekinmeyen, göğüslerini büyütüp, dudaklarına silikon enjekte ettiren, hatta göz rengini bile sık sık değiştiren Marsh bu kez 'biraz daha sade' bir görüntüyle objektif karşısına geçti.

Marsh, koyu renge boyattığı saçları, biraz daha sade makyajıyla Playboy'a poz verdi. İşte Jodie Marsh'ın geçmişten günümüze herkesi şaşırtan ve çok konuşulan birbirinden farklı halleri.

YORUMLAR
ayıp denilen bir şey var
sema
afedersiniz ama yani burdan bakınca biaz değil baya bi orospu gibi gözüküyor kaltak ve şırfıntı gibide gözüküyor ayrıca püüü kendinden otansın be orospu seni tüüüüü
28 Mayıs 2009 Perşembe 16:40
85.104.4.142
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ