11 Temmuz 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“En değerli varlığımız ruh ve beden sağlığımızdır”
15 Mart 2009 Pazar 23:03

“En değerli varlığımız ruh ve beden sağlığımızdır”

Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla hastaneleri ziyaret ederek, doktorların ve sağlık çalışanlarının bayramını kutladı. Ziyaretlerde doktorların ve sağlık çalışanlarının yılın bir gününde değil her zaman hatırlanmasıArmutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla hastaneleri ziyaret ederek, doktorların ve sağlık çalışanlarının bayramını kutladı. Ziyaretlerde doktorların ve sağlık çalışanlarının yılın bir gününde değil her zaman hatırlanması gerektiğini söyleyerek, başta doktorlar olmak üzere sağlık çalışanlarının insan hayatını için en önemli alanda hizmet verdiklerini söyledi.

Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bölgemizde bulunan hastanelerde çalışan doktor ve sağlık personelini ziyaret etti. Ziyaretlerde sağlık çalışanlarının tek tek gününü kutlayan Başkan Ünlü, başta doktorlar olmak üzere sağlık çalışanlarının insan hayatını için en önemli alanda hizmet verdiklerine söyleyerek, “En değerli varlığımız ruh ve beden sağlığımızdır. Tüm insani etkinliklerimizi, sağlık tabanı üzerinde gerçekleştiririz. Ölüm ve hayat arasında en sağlam köprü, en değerli tutamak olan sağlığımızı korumak adına gösterilen tüm çabaları kutsuyor ve kutluyorum.
İnsan sağlığının korunması, var olan sağlık sorunlarının giderilmesi, her zaman insanlığın en önemli hedeflerinden olmuştur. Bu hedefe ulaşmak için başta doktorlarımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımız oldukça zor koşullarda, yoğun gayretle çalışmaktadırlar. Bu yüzden doktorlarımızı ve sağlık çalışanlarını sadece bir yılın bir gününde değil her zaman hatırlamalıyız.” dedi

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ