07 Temmuz 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Emniyetten bir bekar daha kayboldu
04 Kasım 2008 Salı 11:23

Emniyetten bir bekar daha kayboldu

Marmaris Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği'nde görevli Marmaris'in sevilen Polis Memuru Hasan Fehmi Erden, Back Hair güzellik salonunda görevli Serap Güner ile Paşabeach Hotel'de düzenlenen sade bir törenle dünya evine girdi.

Muğla Ak Parti Milletvekili Prof. Dr. Yüksel Özden'in de katıldığı düğün töreninde Hasan ve Serap çiftini mesai arkadaşları yalnız bırakmadı.

Marmaris Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği'nde görevli Marmaris'in sevilen Polis Memuru Hasan Fehmi Erden, Back Hair güzellik salonunda görevli Serap Güner ile Paşabeach Hotel'de düzenlenen sade bir törenle dünya evine girdi. Muğla Ak Parti Milletvekili Prof. Dr. Yüksel Özden'in de katıldığı düğün töreninde Hasan ve Serap çiftini mesai arkadaşları yalnız bırakmadı.

Marmaris Emniyet Müdürlüğü görevli ve nöbetteki polisler haricinde tam kadro düğüne katıldı. Back Hair'in sahibi Mevlüt Bayındır ve Back Hair çalışanlarıda tam kadro olarak arkadaşlarının mutlu gününde yanında yer aldılar. Marmaris Emniyet Müdürü Yaşar Turan Çebi, Emniyet Müdürü Yardımcıları İlhami Adıgüzel, Selim Budak, amiler, komiserler, polisler ve emniyette görevli memurlar arkadaşları Hasan Fehmi Erden'in mutlu gününe ortak oldular.

Muğla Ak Parti Milletvekili Prof. Dr. Yüksel Özden Hasan ve Serap çiftinin düğününe katılarak genç çiftin mutluluğuna ortak oldu. Prof. Dr. Özden genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi. Manşet Gazetesi olarak Marmaris'te bir çok kişi ve kurumun takdirini kazanmış beyefendi kişiliği ile sevilen polis memuru Hasan Fehmi ve Serap Erden çiftine ömür boyu sadetler diliyoruz.

YORUMLAR
bir yastık
isa kürşat çakmak
allah bir yastıkta kocatsın.yeğen bekliyoruz ha
20 Kasım 2008 Perşembe 09:25
78.165.253.57
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ