18 Haziran 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Egeyi ve Karadenizi  birleştiren düğün
08 Ekim 2018 Pazartesi 12:04

Ege'yi ve Karadeniz'i birleştiren düğün

Turizmci ve Karen Pastanelerinin sahibi Naime-Gürcan Uysal çiftinin kızları Özlem, Aydın eşrafından Tülay-Özer Ünlü'nün Aydın Büyükşehir Belediyesi'nde memur olarak görev yapan oğulları Türker ile dünya evine girdi.
Turizmci ve Karen Pastanelerinin sahibi Naime-Gürcan Uysal çiftinin kızları Özlem, Aydın eşrafından Tülay-Özer Ünlü'nün Aydın Büyükşehir Belediyesi'nde memur olarak görev yapan oğulları Türker ile dünya evine girdi. Geçtiğimiz cumartesi akşamı Beluga Beach'te düzenlenen düğün törenine Karadeniz'den ve Aydın'dan yaklaşık bin davetli katıldı.
2-034.jpg
Marmaris'in iş ve siyaset dünyasını bir araya getiren düğün törenine Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete, Ak Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen, Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Ayyıldız, Marmaris Deniz Ticaret Odası eski Başkanı Hasan Mengi, Milliyetçi Hareket Partisi Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci, CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Acar Ünlü, KAMUENDER Eski Başkanı Tulgay Hasar, Marmaris Tarım ve Ormancılık İlçe Müdürü Necmettin Kaya davetliler arasındaydı.
4-024.jpg
Muhteşem bir organizasyonla dünyaevine giren Özlem ve Türker çiftinin düğününde ünlü televizyon ve ses sanatçısı Ahmet Cemal sahne alırken, davetliler Ahmet Cemal'in seslendirdiği bir birinden güzel şarkılara eşlik edip, doyasıya eğlendi. 
Gündem Gazetesi olarak yeni evli çifte ve Uysal ailesine hayırlı olsun diyor, mutluluklar diliyoruz.   
3-031.jpg      
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
İstanbul Seçimlerini kim Kazanır
RÖPORTAJ