21 Kasım 2019 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ebru Seti Başlangıç Paketi
29 Eylül 2019 Pazar 09:19

Ebru Seti Başlangıç Paketi

Ebru yapmak sanatsal bir çalışmanın içerisinde olmak oldukça hoş bir hobi olarak karşınıza çıkar. Bu hobi ile uğraşmak ve inceliklerini öğrenmek istiyorsanız malzemelerinizi kaliteli bir şekilde ayarlamanız gerekiyor.

 

Ebru yapmak sanatsal bir çalışmanın içerisinde olmak oldukça hoş bir hobi olarak karşınıza çıkar. Bu hobi ile uğraşmak ve inceliklerini öğrenmek istiyorsanız malzemelerinizi kaliteli bir şekilde ayarlamanız gerekiyor. Bu sayede istediğiniz sonuca sağlıklı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ebru seti almak istiyorsanız başlangıç paketini tercih edebilirsiniz. İçeriğinde boya, ebru kağıdı, fırça, biz ve sıvı kitre yer alır. Ayrıca bazı paketlerin içerisinde eğitim seti de bulunuyor. Bu sayede nasıl başlamanız gerektiğini detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Nerden Alınır

Ebru seti fiyat açısından ekonomik olarak karşınıza çıkar. İçeriğinde yer alan malzemelerin kalitesine göre de fiyat değişkenlik gösterir. 16-18 ve 20 parça eğitim setlerinden birini tercih ederek hemen başlangıç yapabilir ve ortaya kaliteli eserler çıkarabilirsiniz. Bu konuda tüm malzemeleri yakından görmek ve incelemek isterseniz size yardımcı olacak isim https://www.guvensanat.com/ebru-setleri olacaktır. Site hobi üzerine ürünleri kaliteli ve garantili bir şekilde size sunuyor. Sizde ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünlere tek bir adres üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ