11 Temmuz 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DUYURU SANATA KARANTİNA
17 Mart 2020 Salı 12:27

DUYURU SANATA KARANTİNA

Değerli Sanatçılar ve Sanatseverler yukarıdaki başlık içinizi karartmasın,sadece sizi biraz gülümsetsin diye yazdım.

Ülkemizin Dünyamızın içinde bulunduğu olağanüstü şartlarda Sanat Engel Tanımaz direnci ile etkinliklerini sürdüren 15.Uluslararası Marmaris Kadın ve Sanat Festivali dört günlük etkinliklerini Marmaris Belediyesi Kültür ve Sanat Evi’nde tamamlamış bulunmaktadır.
Bugün itibarı ile Dünyada ve Ülkemizde yayınlanan yeni önlemler nedeni ile Marmaris Belediyesi tarafımıza tebliğ edilen ve ekte kopyası bulunan Çok ACİL damgalı bir kararla etkinlik alanlarının tümünü kapatmış bulunmaktadır.
Organizasyonumuz da bu önlem kararına hemen uyma kararını almıştır.
Bu bağlamda Marmaris Belediyesi Kültür ve Sanat Evi Uğur Mumcu Sergi alanımız da boşaltılarak etkinliklerimizin devamı Kalimerhaba Derneği bünyesine alınmıştır.
Yaşanan olağanüstü koşullara rağmen verdiği destek için Marmaris Belediyesi’ne ve özveri ile çalışan tüm personeline teşekkür ederiz.
Bu arada festivalimizin “Sanat Dostu Başkan” ödülünü alan Marmaris Belediye Başkanı Sayın Mehmet Oktay’ın da Rusya dönüşü Marmaris’te karantina altına alındığını öğrenmiş bulunuyoruz.
Sayın Başkanımızla Marmaris halkını kısa bir süre bizi ayıracak olan karantina günleri ardından kendisinin sağlıkla görevinin başına dönmesini diler, hepinize sağlık ve sanat dolu günler dileriz.
Saygılarımızla
15. Uluslararası Marmaris Kadın ve Sanat Festivali Organizasyon Komitesi
Not: Lütfen Festival etkinliklerimiz konusundaki duyurularımızı takip ediniz

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ