24 Haziran 2018 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Düşündüğüm dilimin ucundadır
11 Ekim 2016 Salı 17:45

"Düşündüğüm dilimin ucundadır"

Marmaris iş ve siyaset dünyasının önemli isimlerinden Asım Geniş, medya organlarında kendisi hakkında yapılan yorumlar üzerine açıklamalarda bulundu

Son zamanlarda medya organlarında kendisi hakkında yapılan yorumlar üzerine açıklamalarda bulunan Marmaris iş ve siyaset dünyasının önemli isimlerinden Asım Geniş, “Ben hiçbir şekilde parti değiştirmeyi düşünmediğim gibi, bu günkü siyasi enstrumanlarla siyaset yapmayı hiç düşünmüyorum. Yani siyaseti belli bir süre için dondurdum” ifadelerini kullandı.

Asım Geniş açıklamasında, şu sözleri kaydetti: “Son zamanlarda bazı yerel gazetelerde benim haberim ve bilgim olmadan benimle ilgili bazı yazılar çıkmakta.-İçmeler Postası/Metin Yasan ve Gündem Gazetesi-. Bu yazılarda siyasette daha aktif olmam, hatta parti değiştirmem için temenniler yapılmakta. Bu yazılar gerek beni, gerçek dostlarımı rahatsız etmektedir.

Değerli dostlarım; Ben hiçbir şekilde parti değiştirmeyi düşünmediğim gibi, bu günkü siyasi enstrumanlarla siyaset yapmayı hiç düşünmüyorum.

Yani siyaseti belli bir süre için dondurdum. Artık belli bir süre için siyasette yokum.

Yaklaşık 25 yıldır Marmaris siyasetinde yer aldım. Ama son birkaç yıldır siyaset adına yapılanlardan midem bulanıyor. Yalancılar, yalanlarla en yakın dostlarını düşman edenler, birkaç sene önce konuştuklarının menfaat için bugün tam tersini konuşanlar, yalakalıkta sınır tanımayan bazı kişiler benim gerçekten midemi bulandırdı ve siyasetten nefret ettirdi. Tabii ki herkes böyle değil. Ama son yıllarda sayıları epeyce arttı.

Geç oldu ama benim siyasete uygun olmadığımı anladım. Çünkü beni yakından tanıyanlar iyi bilir ki, benim kafamın arkasında bir şey kalmaz. Benim düşündüğüm dilimin ucundadır.

Bu kadar yıl sonra anladım ki siyasette herkesin nabzına göre şerbet veriyorsanız, her gün birkaç tane daha sevdiğin dostlarını kaybediyorsun. Velhasıl yukarıda birkaçını belirttiğim sebeplerden dolayı; Siyaseti dondurdum. Çünkü artık dost kaybetmek istemiyorum. (Metin YASAN)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
CHP Muğla'da kimi vekil olarak görmek istiyorsunuz?
RÖPORTAJ