22 Mart 2019 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Dünya kenti Marmaris için dinamik bir aday adayı: Acar Ünlü
10 Temmuz 2018 Salı 21:00

Dünya kenti Marmaris için dinamik bir aday adayı: Acar Ünlü

CHP Marmaris İlçe Başkanı Acar Ünlü, önümüzdeki yerel seçimlerde ata toprağı Marmaris’in belediye başkanlığına talip oldu.

CHP Marmaris İlçe Başkanı Acar Ünlü, önümüzdeki yerel seçimlerde ata toprağı Marmaris’in belediye başkanlığına talip oldu.  

Aday adaylığını resmen açıklayan genç siyasetçi; çağdaş vizyonu ve güçlü ekibiyle her açıdan fark yaratan, değer üreten, katılımcı, eşitlikçi, ekolojik ve dünyaya ilham veren bir Marmaris için kolları sıvıyor.

2-033.jpg

CHP Marmaris İlçe Başkanı Acar Ünlü, Bugün saat 18.30’da CHP ilçe binasında yaptığı basın açıklamasında yüzlerce partili hazır bulundu. Cumhuriyet Halk Partisi’nin çeşitli kademelerinde görev yapan Acar Ünlü, genç yaşta elde ettiği deneyimi Marmaris için bundan böyle belediyecilik hizmetiyle değerlendirmeyi hedefliyor. Uzun yıllar Marmaris halkıyla iç içe, sayısız etkinliğe katılan ve ziyaretler gerçekleştiren Ünlü, insanların talep ve beklentilerinden yola çıkarak geliştirdiği vizyonu ve yaratıcı ekibi ile ilçe belediyesi yönetimine talip oldum açıklamasında bulundu.


Ünlü; ‘Marmaris’e bugüne dek verilen kıymetli hizmetlere, taze ve dinamik bir bakış açısıyla fark yaratan yenilerini eklemek gerektiğini, değer üreten bir Marmaris ufkuyla yola çıktıklarına vurgu yaparak, gerek ekibinin özgün çalışmaları gerekse halka açık olarak düzenledikleri yarışma aracılığıyla yaratıcı bir proje havuzu oluşturduklarını, herkese eşit mesafede, katılımcı, güler yüzlü, ekolojik ve çözüm odaklı bir belediyecilik anlayışıyla bunları hayata geçirmeyi hedeflediklerini ifade etti.

Ulusal ve uluslararası düzeyde ses getirecek hizmet ve etkinliklerle Marmaris’i ilham veren küresel bir cazibe odağına dönüştürmek için tek gerekenin güçlü bir vizyon, samimiyet ve kararlılık olduğunu dile getiren Ünlü, bir yandan dünyayla entegre olurken diğer yandan ülkemizde çağdaş yaşam biçimini tehdit eden baskılara karşı tüm demokratik yapıların güç birliğini temsil edeceklerini belirtiyor.

CHP Marmaris İlçe Başkanı Acar Ünlü’nün Marmaris Belediye Başkanlığına aday adaylığı için düzenlediği basın toplantısı partililerin ve basın mensuplarının sorularının ardından toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Kim Olsun?
RÖPORTAJ