22 Mart 2019 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DÜNDEN BUGÜNE KADINLARIMIZ
15 Nisan 2018 Pazar 15:17

DÜNDEN BUGÜNE KADINLARIMIZ

Marmaris AK Parti Kadın Kolları Muğla Ak Parti İl Başkanlığı Genişletilmiş Nisan ayı il danışma meclisi toplantısına damgasını vurdu.

Marmaris AK Parti Kadın Kolları Muğla Ak Parti İl Başkanlığı Genişletilmiş Nisan ayı il danışma meclisi toplantısına damgasını vurdu. 

Marmaris AK Parti Kadın Kolları Başkanı Elmas Bozkır ve yönetiminin hazırladığı geçmişimizden bugüne kadar kadınlarımızı tanıtan renkli gösteri büyük ilgi topladı. Dünyanın ilk kadın hükümdarı  Tomris Hatun’dan başlayarak Türkiye Cumhuriyetinin İlk Kadın Büyük Elçisi Filiz Dinçmen’e kadar 17 kadınımızı tanıtan tiyatral gösteri Başkan Elmas Bozkır’ın kalplere dokunan şiiri ve “Bende Mehmet”im” diyen Efemizin gösterisinin ardından Türk Bayraklarının çıkmasıyla sona erdi. İzleyenlerin ayakta alkışladığı gösteri de en çok alkışı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Annesi Zübeyde Hanım aldı.

Kadın Kolları Başkanı Elmas Bozkır” 2. defa bu gösterimizi sahneye koyuyoruz ilki 8 mart’da Marmaris de idi. İl Başkanımız Sayın Kadem Mete İl Danışmaya da bizi davet ettiğinde  tabiî ki heyecanlandık ama öğretmeninden bankacısına kadar özel sektörde yöneticilik ten güvenlik görevlisine kadar  her meslekten çağdaş Türk kadınlarından oluşan ekibimizin burada da başarılı olacağını biliyorduk. Bizim sırrımız eğlenceli bir ekibiz ve iş odaklıyız başarmayı seviyoruz ve seçimlerde de üstümüze düşeni fazlasıyla bunu göstereceğiz “ dedi. 

İlçe Başkanı Osman Ülgen” Kadın Kollarımıza teşekkür ediyoruz bizi gururlandırdılar. Parti içi çalışmalarda da farklı etkinliklerle halkla buluşmayı tercih eden bir ekip oluştu, ev ziyaretlerinden artan zamanlarda engelli çocuklarla bir araya gelmek, kitap toplayıp okulların kütüphanelerine destek olmak gibi etkinliklerle halkla iç içe her kesime dokunmaya çalışıyorlar. Başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

Gösterinin ardından Milletvekili Nihat Öztürk tek tek herkesi tebrik etti. Zübeyde hanım rolünü canlandıran Emine Teyzeyi görünce “15 Temmuz da bizimle birlikte sürekli nöbet tuttu kendisini oradan hatırlıyoruz” dedi. İl Kadın Kolları Başkanı Ümmühan Toksöz çiçek vererek tebrik ederken İl Başkanı Kadem Mete yeni projeler beklediklerini belirtti

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Kim Olsun?
RÖPORTAJ