14 Temmuz 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DSPde seçim hazırlıkları
08 Kasım 2008 Cumartesi 11:10

DSP'de seçim hazırlıkları

Demokratik Sol Parti (DSP) Marmaris İlçe Teşkilatı'nda yerel seçim hazırlıkları büyük bir hızla devam ediyor.

İçmeler beldesinde uzun zamandır örgütlenme çalışmaları içinde olan DSP dün akşam ilçe hizmet binasında İçmeler belde başkan ve yönetim kurulunu basına tanıttı.


Toplantıda konuşan DSP İlçe Başkanı Halil İbrahim Eldemir "Bu ülkenin her zamankinden daha fazla Demokratik Sol felsefeye ve Demokratik Solcular'a ihtiyaç var. Partimize olan ilgi devam ediyor. Gerek Genel merkez düzeyinde, gerekse il ve ilçeler düzeyinde partimize katılımlar hız kazandı. Her geçen gün bir önceki günden daha güçlüyüz" dedi.


İlçe yönetim kurulu üyesi Ufuk Devamlı da, "Atatürk ilkelerine bağlı, temiz ve dürüst bir parti olarak DSP'yi seçmem kadar doğal bir şey olamaz. Ben ve arkadaşlarım, DSP'de yer almaktan heyecan ve gurur duyuyoruz. Önümüzdeki yerel seçimde de, ben ve arkadaşlarım, İçmeler'in sorunlarına çözüm getirecek bir başkan adayını kamuoyuna takdim edeceğiz. Dürüst, çalışkan ve ülke sevdalısı demokratik solcular olarak, İçmeler'de yaşayan herkesi şaibesiz Demokratik Sol Partiye davet ediyorum" şeklinde konuştu

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ