07 Ağustos 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DP  Muğla adaylarını belirledi
31 Ocak 2009 Cumartesi 12:09

DP Muğla adaylarını belirledi

Demokrat Parti Muğla İlçe Başkanlığı, il genel meclisi adaylarını belirlemek için ön seçim yaptı.

Muğla Özel İdare Konferans Salonu'nda yapılan seçimde 297 oy alan İsmet Köse partisinden birinci sıra il genel meclisi adayı olurken 158 oy alan Cahit Karaöz ise ikinci sıradan aday seçildi.
Mart ayında yapılacak seçimlere iyi bir şekilde hazırlandıklarını belirten DP Muğla Merkez İlçe Başkanı Zekai Alper, “İl Genel Meclis üyeliği adaylarımızı demokratik bir şekilde belirlemek için temayül yoklaması yapama gereği duyduk. Seçimlere güçlü bir parti olarak giriyoruz. Partimiz yerel seçimlerde adayını merkezden belirleme yada temayül için kullanılan oyların genel merkezde açılması yolunu seçmedi. Üyelerimizin huzurunda sandığı açtık. Ayrıca Belediye Başkan adayımızı Genel Başkanımız sayın Süleyman Soylu, Muğla ziyaretinde kendisi açıklayacak. Tüm seçimlerde iddialıyız” dedi.
Muğla'ya en iyi şekilde hizmet etmek için aday olduklarını belirten Cahit Karaöz ve İsmet Köse şunları söyledi;
“Parti üyelerimizin bizi aday olarak göstermesinden büyük mutluluk duyduk. Halkımız bizi yerel seçimlerde seçtiği takdirde gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. Tek tek köylerimizi ziyaret edip sorunlarını çözeceğiz.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ