18 Haziran 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Doktor Hacı’ya Yoğun İlgi
12 Haziran 2018 Salı 10:46

Doktor Hacı’ya Yoğun İlgi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muğla Milletvekili Adayı Hacı Çelik, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Gittiği her ilçede yoğun ilgi ile karşılaşan Çelik, “seçmenlerin sadece oylarına değil gönüllerini almaya da talibiz” dedi.

24 Haziran’da yapılacak seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren MHP Muğla Milletvekili Adayı Dr. Hacı Çelik, Milas ilçesini ziyaret etti. Milas ilçesinde MHP Seçim Bürosunun açılışana katılan Çelik sonrasında esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek destek istedi. Pazarcı esnafı ve alışverişe gelenlerle görüşen milletvekili adayı Çelik, partisinin seçim beyannamesini anlatarak destek istedi.

Milas’ta tüm mahalleleri dolaştığını, Cumhur İttifakının büyük destek gördüğünü kaydeden Dr. Hacı Çelik, “Vatandaşımız ülkenin gündemini ve durumunu çok iyi biliyor. O yüzden de Cumhur İttifakına tam destek veriyor. Sayın Genel Başkanımıza bir sözüm vardı, sıkmadık el adım atmadık yer bırakmayacağız şeklinde. Milas’ta da sıkılmadık el bırakmıyoruz. Mahallelerimizde ve Muğla il sınırları içerisinde de adım atılmadık yer bırakmayacağız. 24 Haziran seçimleri ülke kaderi için çok önemli. Vatandaşın teveccühü bizleri mutlu ediyor”

Ziyaretlerinde halkın yoğun ilgi gösterdiği MHP Muğla Milletvekili adayı Dr. Hacı Çelik, “Önce vatanımıza, bayrağımıza sahip çıkacağız. Sonrada eksiklerimizi belirleyeceğiz. Nedir Muğla’nın sanayisi eksik. Bu konuda resmi ve özel anlamda yatırım yaptırmak için çalışacağız. Tarım ve hayvancılık bitiyor. Bunu geliştirmeye çalışacağız. Teşvikleri getirmek için çalışacağız. Muğlalının sorunlarını gündeme taşıyarak çözülmesi konusunda gece gündüz çalışacağız. Bunların çözümü konusunda ülkücü kadrolarımız hazır" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
İstanbul Seçimlerini kim Kazanır
RÖPORTAJ