18 Haziran 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DİLEK ULUER PARAYI BULDUK EKİBİNE DAHİL OLDU
04 Şubat 2017 Cumartesi 14:08

DİLEK ULUER "PARAYI BULDUK" EKİBİNE DAHİL OLDU

Bugüne kadar yaptığı başarılı çalışmalarla isminden sıkça söz ettiren başarılı tiyatro oyuncusu Dilek Uluer ilk sinema filmi “Parayı Bulduk” filminin çekimlerini tamamlandı.

İlk filminde Ersin Korkut, Afrikalı Ali, Alay Cihan, Gülsüm Alkan, Metin Yıldırım, Metin Keçeci, Tahsin Taşkın, Mehmet Kurt, Hüseyin Elmalıpınar, Vahdet Çakar, Taylan Erler, Hakan Salli, Erol Toksoy, Serkan Dinç ve Yavuz Karakaş gibi usta oyuncularla kamera karşısına geçen başarılı oyuncu Dilek Uluer, sette sergilediği başarılı performansıyla filmin yönetmeni İhsan Taş’tan tam not aldı.
 

Daha önce ekranda takip ettiği oyuncularla aynı projede yer aldığı için oldukça mutlu olan başarılı oyuncu ilk filminde ajans sahibi Tuğba karakterini başarıyla canlandırdı.

Eğitimine (BASAD) Bakırköylü Sanatçılar Derneğinde start veren Dilek Uluer 2015 senesinden bugüne kadar ve hâlen Craft oyunculuk Atölyesinde devam etmektedir. Hayallerinin peşinden giden, oyunculuğu ve canlandıracağı karakterlerle bir bütün olmayı hedefleyen Dilek Uluer yakında adından oldukça söz ettireceğe benziyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
İstanbul Seçimlerini kim Kazanır
RÖPORTAJ