24 Eylül 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DEVLET BAHÇELİNİN MESAJINI İLETTİLER
12 Ekim 2017 Perşembe 16:01

DEVLET BAHÇELİ'NİN MESAJINI İLETTİLER

MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, Köyceğiz’de 5 teröristin etkisiz hale getirildiği çatışma esnasında teröristlerin attığı el bombasından önündeki askeri korumak isterken sağ diz kapağının altından yaralanan Binbaşı Yavuz Oruç’u ziyaret ederek geçmiş o

MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, Köyceğiz’de 5 teröristin etkisiz hale getirildiği çatışma esnasında teröristlerin attığı el bombasından önündeki askeri korumak isterken sağ diz kapağının altından yaralanan Binbaşı Yavuz Oruç’u ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Ziyarete Muğla Türk Ocağı Başkanı Hüseyin Akar, Menteşe MHP İlçe Başkanı Selim Bağcıoğlu, Datça MHP İlçe Başkanı Oktay Göktaş ve MHP Muğla il yönetimi katıldı.

İl Başkanı Korkmaz “Kahramanımızla gurur duyuyoruz”

Ziyaret sırasında “Son dönemde askerimiz ve polisimiz hainlere terörle mücadele de göz açtırmıyorlar. Bizler böyle bir kahramanımızın yanında olmaktan mutluluk duyuyorum. Böyle vatan evlatları olduğu sürece sırtımızı asla kimse yere getiremez. Kahramanımızla ne kadar gurur duysak az” diye konuştu.

Devlet Bahçeli’nin mesajını getirdik

Çatışma esnasında teröristlerin attığı el bombasından yaralanan Binbaşı Yavuz Oruç’a MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin gönderdiği geçmiş olsun mesajı verildi. Bahçeli mesajında, ‘ Hainlere göz açtırmadan, kahramanca çarpışırken yaralanan Binbaşı Yavuz Oruç’u Türk askerinin kahramanlığını bir kez daha ortaya koymasında dolayı tebrik ediyor, acil şifalar diliyorum’ sözlerine yer verildi.

Kahramandan teşekkür

Kahraman Binbaşımız Yavuz Oruç ise MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz ve beraberindekilerin ziyareti nedeniyle teşekkür ederek, şunları söyledi: “Bugün yüzlerce vatandaşımız basında çıkan haberler sonrasında arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti. Biz bir ekibiz o hainlere karşı komandolar olarak ekip ruhuyla mücadele ediyoruz. Herkes isimsiz kahraman. Çanakkale savaşımız neyse,  kurtuluş savaşımız neyse, bu ülkenin uğraştığı sorunlar ve düşmanlarımızla yapılan mücadelede aynı şekilde devam ediyor. Türkiye’nin her yerinde birçok isimsiz kahraman var ve olmaya da devam edecek”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkan Adayı Kim Olsun.
RÖPORTAJ