15 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Denizli Emniyet Müdürlüğü'ne, yeni ekip araçları
05 Eylül 2013 Perşembe 16:18

Denizli Emniyet Müdürlüğü'ne, yeni ekip araçları

Denizli Emniyet Müdürü Bulut: - "Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek BMW marka otomobili ekip aracı olarak hizmete aldık

Denizli Emniyet Müdürlüğü'ne alınan, 26 otomobil ile 5 motosiklet törenle hizmete girdi.

Denizli Güvenlik Hizmetlerini Destekleme Derneği aracılığıyla alınan otomobil ve motosikletlerin hizmet vermeye başlaması nedeniyle Denizli Emniyet Müdürlüğü'ne tören düzenlendi.

Emniyet Müdürü Zeki Bulut, gazetecilere yaptığı açıklamada, kente ve ülkeye hizmeti daha iyi vermek amacıyla ihtiyaç ve gereksinimleri araştırdıklarını, Denizli teşkilatında 15 yaş üstü ekip araçlarıyla hizmet verilmeye çalışıldığını belirledikleni bildirdi.

Eski model araçlarla sağlıklı görev yürütülemediğini, 15 gün görev yapan bir aracın bir hafta da bakımda kaldığını ifade eden Bulut, kentteki iş adamlarının da desteğiyle yeni araçları temin ettiklerini söyledi.

İstanbul'un ardından Denizli'de "Mini Cooper" marka otomobilin emniyet teşkilatında hizmet verdiğini ve bununla ilgili vatandaşlardan çok olumlu tepkiler aldıklarını kaydeden Bulut, bu kez Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek BMW marka otomobili ekip aracı olarak hizmete aldıklarını ifade etti.

Bulut sözlerini şöyle sürdürdü:

"Buradaki kastımız, yaptığınız işin kalitesi ve çizdiğiniz vizyona uygun bir ekipmanınızın olması. BMW ile verdiğimiz hizmetin kalitesi, personelimizin motivasyonu daha da artacaktır. Başbakanımızın 2023 vizyonu çizdiği ülkemizde, 15 yaş üstündeki araçlarla hizmet vermemiz çok doğal karşılanmaz diye düşünüyoruz. Araçlarımız daha da güzelleşecek, daha da modernleşecek ki verdiğimiz hizmetin kailtesi de o kadar artsın. BMW aracımız Bölge Trafik Şubemiz bünyesinde özellikle turistik bölgelerde hizmet verecek, gerektiğinde eskort aracı olarak kullanılacak. Aynı araçtan üç adet daha gelecek. Vatandaşlarımız bu hizmeti keyifle izleyecek."

Bulut, Denizli Emniyet Müdürlüğü bünyesinde bir yılda 83 aracın hizmete girdiğini, mevcut araç filosunun üçte birinin yenilendiğini kaydetti.

Muhabir: Mustafa Dermencioğlu
Yayınlayan: Serdar Yılmaz

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkan Adayı Kim Olsun.
RÖPORTAJ