05 Haziran 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Denizi olmayan tek Beldenin Denizci Başkanıyım”
15 Mart 2009 Pazar 23:10

“Denizi olmayan tek Beldenin Denizci Başkanıyım”

Beldibi Belediye Başkanı ve MHP adayı İdris İspirli, yeni dönem Meclis Üye Adayları ile birlikte Marmaris Deniz Ticaret Odasına ziyarette bulundu.


Beldibi Belediye Başkanı ve MHP adayı İdris İspirli, yeni dönem Meclis Üye Adayları ile birlikte Marmaris Deniz Ticaret Odasına ziyarette bulundu.
Oda Başkanı Hasan Mengi' ye üç şiir kitabını hediye etmesinden sonra; Marmaris Deniz Ticaret Odası Başkanı Hasan Mengi “Beldibi Belediye Başkanı İspirli ve arkadaşlarını odamızda görmekten memnuniyet duymaktayım. Beldibi'nde beş yıl boyunca çok güzel çalışmalar yapan Sayın Başkan ve arkadaşlarına seçimde ve yeni dönemde başarılar dilerim. Umuyorum ki Beldibi'ne daha birçok hizmetleri olacaktır.' Diye konuşmasından sonra Beldibi Belediye Başkanı ve MHP adayı İdris İspirli denizi olmayan tek Beldenin Denizci Başkanıyım geçtiğimiz günlerde otuz yeni projemi açıkladım bunlardan bir tanesi de Beldibi deniz projesidir, biz Beldibi'ne deniz getiremeyeceğimize göre Beldibi'ni denize götüreceğiz. İnanıyorum ki bu projemizin gerçekleşmesinden sonra Deniz Ticaret Odası ile temaslarımız daha da artacaktır.
Marmaris'in tek geçim kaynağı turizmi çeşitlendirmek için bizim de projelerimiz var. Turizm çorbasında bizimde tuzumuz olmasını istiyoruz, bizde Marmaris turizmine aktif olarak katılmak istiyoruz ' şeklinde görüş bildirmesinden sonra karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

YORUMLAR
Gerçekler
Beldibi Gerçekleri
Sayın İspirli ; Dürüst siyaset vurgularınıza ithafen size şu soruyu sormak istiyorum. 2004'te "kendi el yazınızla" hazırlamış olduğunuz basın bildirisini ne çabuk unuttunuz ki şimdi dürüst belediyecilikten ve siyasetten bahsediyorsunuz. Bu sizin kendi el yazınız ile yaptığınız basın bildirisi değilse aksini kanıtlayabilir misiniz ?. Gerçekleri, sizi oraya KİMİN GETİRDİĞİNİ açıklarsanız, dürüst siyasetten bahsedebilirsiniz,Belgenin adresi ;
http://img403.imageshack.us/img403/1592/tara0003.jpg
20 Mart 2009 Cuma 16:12
78.176.219.79
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ