19 Ağustos 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Deneyim alanlı ilk mağazasını Marmaris’te açtı
22 Nisan 2019 Pazartesi 17:57

Deneyim alanlı ilk mağazasını Marmaris’te açtı

Dayanıklı ev aletleriyli anlayışıyla hizmet veren Profilo’dan bir ilk. Profilo, tüketici deneyim alanlı ilk bayisini Marmaris’te açtı.

img_4308.jpg

Marmaris’te bir ilk yaşandı, Profilo’nun Türkiye’deki ilk tüketici deneyim alanlı bayisi Kemeraltı Mahallesi’nde açıldı.  Kaliteli ve mükemmel hizmet anlayışıyla her zaman en yeni teknolojiyi sunmayı hedefleyen Profilo, Marmarislilere ayrıcalıklı ve farklı bir deneyim sunuyor. Yaşam için teknoloji sloganıyla faaliyetlerini sürdüren Profilo mağazasında,  daha önce hiçbir yerde olmayan tüketici deneyim alanları bulunuyor. 

img_4314.jpg

AÇILIŞA ÖZEL SÜRPRİZ İNDİRİMLER

Mağazanın sahibi girişimci Metin Erdoğan, “Profilo, 1995 yılında BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş. grubu bünyesine katılarak, Bosch Siemens grubunun uluslararası deneyimini ulusal gücüne eklemiştir. Türkiye’nin en geniş dağıtım ağına sahip olan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, yurtiçinde 1600’ü aşkın satış noktasıyla kalite ve dayanıklılığa öncelik veren tüketicilerin gözdesidir, Marmaris’imize Profilo markasını ve Profilo ya da Türkiye’de ilk deneyim alanlı mağazayı kazandırdığımız için gurur duyuyoruz” dedi. Marmarislileri açılışa özel sürpriz indirimler beklediğini aktaran Erdoğan, mağazasıyla ilgili şunları söyledi: “Canlı mutfak alanı bulunuyor. Müşterilerimiz farklı zeminlerde ürünleri deneyebilecek, profesyonel şeflerle mutfak etkinliklerine katılabilecek. Mağazamızda ayrıca Marmaris yaşayanlarına açılışımıza özel, sürpriz indirimler bekliyor"

img_4325.jpg

ŞIKLIK VE DAYANIKLILIK PROFİLO’DA, MUTLULUK EVİNİZDE

Erdoğan, müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunduklarını belirterek şöyle konuştu: “Mağaza konseptinden daha çok ev konforunda tasarlanmış alanda müşteriler deneyimlerini yaşarken kendilerini evindeymiş gibi hissedecekler. Dünya hızla dijitalleşiyor. İnsanların yaşama, yemek pişirme şekli değişiyor. Biz dünya tüketicilerinin ilk tercihi olmayı sürdürmek istiyoruz. Şıklı ve dayanıklılık Profilo’da, mutluluk evinizde. Bu nedenle insanlara heyecan verici yeni fırsatlar sunmaya çalışıyoruz"

img_4315.jpg

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
İstanbul Seçimlerini kim Kazanır
RÖPORTAJ