10 Ağustos 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Cumhur İttifakı Sorun Dinliyor ve çözüyor!
15 Temmuz 2020 Çarşamba 14:04

Cumhur İttifakı Sorun Dinliyor ve çözüyor!

AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen; beraberinde MHP Marmarisİlçe Başkan Yardımcısı İbrahim Bolatkıran, MHP Marmaris Belediye Meclisi Üyesi Naci Alkan ve AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte, Bozburun Beldesi Mahallesinde Tekneci esn

Denizcilerin için ayrı bir öneme sahip olan  Bozburun limanın da bulunan teknecilerle, Ak Parti Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen, Sosyal Politikalar Başkanı Mehmet Uysal, Seçim İşleri Başkanı Yemliha Coşkun ve Cumhur ittifakı ortağı MHP İlçe Başkan Yardımcısı İbrahim Bolatkıran ile Meclis üyesi Naci Alkan’ın da bulunduğu heyet toplantı yaptılar. Bozburun da yapılan toplantıda tekneciler dilek ve temennilerini bildirdiler.  

whatsapp-image-2020-07-14-at-18.55.27.jpeg

Başkan Ceyhun Gökmen “ Bozburun’ da bulunan tekneci dostlarımız bizim için çok değerli. Yaklaşık ayda 1 buraya gelip onlarla istişarelerde bulunuyoruz. Burada ki arkadaşlarımızın bizlerden çekek yeri ve su sayacı problemleri vardı. Onların çözümü için buradayız ve biz elimizden geleni yapıp bu sorunları çözeceğiz.” Dedi.

Daha yaşanabilir huzurlu bir Bozburun için bu görüşmelerin sürekliliği olacağını belirten Başkan Gökmen ileriki günlerde de diğer mahallelerle de görüşme halinde olacaklarını ekledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ