03 Haziran 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CUMHUR İTTİFAKI BELEDİYE BAŞKANLARI MUĞLA’DA
10 Nisan 2019 Çarşamba 12:37

CUMHUR İTTİFAKI BELEDİYE BAŞKANLARI MUĞLA’DA

Cumhur İttifakı'nın Muğla'nın 7 ilçesinde seçilen belediye başkanları, AK Parti Muğla İl Başkanlığı'ndaki seçim değerlendirme toplantısına katıldı.

Muğla Cumhur İttifakı Belediye Başkanları,  Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Muğla Ak Parti Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan, Mehmet Yavuz Demir’inde katıldığı toplantıda yerel seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulundular. AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete: " Cumhur ittifakı olarak yedi ilçemizde ilçe belediye başkanlığını kazandık. Artık seçimler geride kaldı. Her zaman ifade ettiğimiz üzere milletimizin iradesi her şeyin üzerindedir. Ve bu irade yedi ilçemizde cumhur ittifakına evet dedi.  Bu noktadan sonra bize düşen samimi bir gayretle çalışmaktır. Bugün belediye başkanlarımız ve milletvekillerimizle bir araya geldik. Yerel seçim sürecini değerlendirdik. İlçelerimizle ilgili projelerimizi ve yatırımlarımızı konuştuk" dedi.

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan ise şunları ifade etti: “AK Parti hizmete sevdalı insanların buluşma noktasıdır. Bugün yedi ilçe belediye başkanımız, il ve ilçe başkanlarımız milletvekillerimizle  birlikte Muğla’mız için çalışma vaktidir diyoruz. AK Parti İl Başkanımız Kadem Mete, belediye başkanlarımız ve biz 2 milletvekili olarak Muğla’mız için gece-gündüz demeden çalışmaya  kararlıyız”

AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir ise açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Bizler Muğla’mızın yerel yönetimler noktasında yaşadığı sıkıntıların Gönül Belediyeciliği ile çözüleceğine inanıyoruz.. Bu sebeple belediye başkanlarımızla bir araya geldik. Projelerimizin hayata geçirilmesi için mücadele vereceğiz”

AK Parti Muğla İl Başkanlığındaki toplantının ardından; İl Başkanı Kadem Mete, Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan, Mehmet Yavuz Demir,  Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş,  Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan , Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Ula Belediye Başkanı İsmail Akkaya,Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz  Muğla Valisi Esengül Civelek’i makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Civelek,  göreve başlayan belediye başkanlarına çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

 

 

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ